Депутати у парламенті

Інформаційний Акцент стежить за найцікавішими та найбезглуздішими ситуаціями й персонажами в українській політиці, регулярно відзначаючи особливо колоритних із них місцями в топ-5 дурисвітства. Цей тиждень особливо відзначився яскравими подіями і не менш яскравими образами у каламутній водоймі української політики.

5 місце цього тижня присуджуємо вже затертій до дір, але, на жаль, надалі актуальній темі кнопкодавства. Як бачимо, цей хронічний недуг побороти нардепам несила. Подібні інциденти трапляються доволі часто, але деякі «піаністи» – особливо креативні. Одним із таких є нардеп від «Відродження» Антон Яценко, який примудрився проголосувати відразу за трьох депутатів.

Рух «Чесно» повідомляє, що Яценко досить часто грішить на кнопкодавство, але це залишається поза увагою заклопотаних державними справами парламентарів.

4 місце: народний депутат Андрій Білецький, лідер нової праворадикальної партії «Національний корпус», яка вийшла з такого ж ультраправого «Цивільного корпусу Азов», в інтерв’ю одному з видань заявив, що він притримується ліберальних поглядів. Скидається на ідеологічну шизофренію або звичайну необізнаність. Когнітивний дисонанс читачам гарантовано… Як би там не було – вітаємо в нашому параді дурощів!

Андрій Білецький
Андрій Білецький

3 місце слід віддати деклараціям-невидимкам семи народних депутатів: В’ячеслава Богуслаєва, Анатолія Гіршфельда (обидва – «Воля народу»), Ігоря Шкірі (група «Відродження») , Юрія Шухевича (фракція «Радикальної партії Олега Ляшка»), Марії Матіос («БПП»), Олександра Онищенка («Воля народу») і Сергія Клюєва («Опозиційний блок»). Очевидно, що заплатити штраф у 3 тисячі неоподаткованих мінімумів для перелічених народних обранців дешевше і простіше, ніж показати українцям і НАБУ свої статки. Кілька з них уже отримали штраф, проте декларації подавати не збираються.

3

2 місце яскраво контрастує з попередньою позицією – тут розмістилися ті, хто не соромиться своїх статків і не боїться відповідальності. Чому не боїться – питання риторичне. Так, президент Порошенко відкрито показав володіння більш як 100 підприємствами, суддя Конституційного Суду Кривенко – 13 ділянок та ТРЦ, прем’єр Гройсман – колекцію дорогих годинників, нардеп Лозовий (фракція «радикалів») – святі мощі ХІІІ століття, міністр Аваков – 750 пляшок вин із власної колекції, брати Дубневичі (нардепи від «БПП») – 700 мільйонів гривень готівки. Саме гори готівки особливо наповнюють любов’ю до своїх обранців пересічних українських громадян…

2

1 місце: але не насичений сесійний тиждень запам’ятався українським політикам і активістам зовсім не ухваленими в парламентських боях законами чи кулуарними інтригами. На 1 місце, без сумніву, заслуговує особа, яка ледь не з першого дня перебування у сесійній залі змогла привернути до себе стільки уваги.

Дивна поведінка Добкіна-молодшого заслуговує вершини Олімпу дурощів. Дмитро Добкін на засіданні ВРУ, переглянувши текстове повідомлення, в якому йдеться про замовлений для нього тур на 140 тисяч доларів, відійшов за колону, де зник з поля зору журналістів, а після повернення його поведінка різко змінилася. Він помітно смикався, нервував, сміявся, не міг знайти собі місця, словом, Мережа одностайно зійшлася на припущенні щодо очевидних ознак наркотичного сп’яніння горе-депутата.

Нардепи вельми коректно коментували дивну поведінку колеги. А ми рішуче вітаємо переможця і всіх виборців, кого представляє в Раді цей народний обранець – справжня окраса українського політикуму!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ