Рада

Безмежний світ дурисвітства української політики щодня поповнюється новими прикладами. Інформаційний Акцент стежить за акторами вітчизняного політичного театру Карабаса-Барабаса і презентує читачам черговий міні-рейтинг політичних бздурів за останній тиждень.

5 місце: п’яту сходинку цього тижня варто віддати набридлій уже темі депутатських бійок. Завжди набурмосений та неговіркий лідер парламентської фракції «Опоблоку» Юрій Бойко цього разу задав перцю бувалому фігуранту скандальних ситуацій Олегові Ляшку. Після фрази Ляшка «Ти чому досі не в тюрмі, скотина?» Бойко просто вибухнув і атакував Ляшка з кулаками.

Мабуть, аж надто зачепило за живе… Втім, Ляшко відігрався на колишній партнерці по партії Юлії Тимошенко, назвавши її на камери «московською зозулею» та «драною лисицею». Парламентське нуртування як імітація справжнього політичного життя давно вже закріпило за собою почесні місця в нашому рейтингу.

4 місце: конфузи з кнопкодавством не здають позицій. Цього тижня знову в нашому топі – депутат, який уявляє себе багаторуким Шивою. Знайомтеся – Антон Яценко з групи «Відродження». Цей добродій примудрився проголосувати за себе і ще трьох своїх колег. І це не межа, беручи до уваги довільну кількість кінцівок бога. Вправність рук – і жодного шахрайства?

3 місце: події, що стали відомі широкому загалові завдяки журналістським розслідуванням, чи не найчастіше опиняються в нашому списку дурощів (окрім витівок Віталія Кличка, звісно ж). Одним із таких відкриттів цього тижня є встановлений журналістами факт, що за наказом СБУ компанія «Донбасенерго», пов’язана з утікачем Януковичем, купує вугілля на території так званих Л/ДНР і поставляє в Україну. Дурість, абсурд чи корупція? Вирішувати читачам. Ми ж розміщуємо це неподобство на третій сходинці.

вугілля
Українську державу змушують платити її ворогам

2 місце: на другому місці опинився прокурор у відставці Андрій Гіль. Здавалось би, чим може зацікавити екс-посадовець, який з 2014 року сидить на пенсії? А заінтригувало громадськість наступне: цей пан на посаді прокурора за 30 років отримування прокурорської зарплати дивом назбирав собі на шикарний будинок у 620 квадратних метрів, де один паркан вартує приблизно як квартира в Луцьку, кілька земельних ділянок, кілька квартир, дорогі автівки тощо.

2

А родзинка історії в тому, що це все нажите нелюдською працею добро «скинути» на дружину чи, скажімо, тещу немає змоги, позаяк уся родина цього заслуженого підручного Феміди теж – уявляєте! – працює на держслужбі! Навіть зять, який зараз будує нескромний будинок на Волині і має дорогий автомобіль, теж працює на митниці. Та ще й жоден член сім’ї ніколи не займався бізнесом. Ну як не поспівчувати людині, що потрапила у таку халепу! Ми зі співчуття ставимо цю історію про підпільного багатія, статки якого обговорює вся країна, на високу другу сходинку.

1 місце: те, за що ми віддаємо перемогу цього тижня, не досить назвати дурістю. Після анексії Криму і війни на Сході наша влада не відразу зметикувала про необхідність заборони вільного переміщення між Україною та РФ повітряними шляхами, але все ж зрештою це рішення набуло чинності. Проте, як виявляється, не для всіх. Журналісти та громадськість виявили факт переміщення приватного літака прямим маршрутом із Києва до Москви, що неодноразово здійснював виліт і посадку в київському аеропорту. Як виявилося згодом, літак належить кумові Путіна Медведчуку, а зареєстрований він у Нідерландах. Найпікантніше, що дозвіл на переліт мають надати обидві сторони. І дві держави, що воюють, безперешкодно дозволяють пересування лише одній особі, і якій! Воістину, кого Бог воліє покарати – того позбавляє розуму. Бо хіба розумний народ може обирати таку владу? Тож, як кажуть, «Вйо на вибори!», країно?..

1

Далі буде.

Попередні дурощі:

туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ