Дурощі української політики
Дурощі української політики

Інформаційний Акцент стежить за народними обранцями, чиновниками та владною верхівкою, аби вже традиційно потішити своїх читачів порцією найоригінальніших витівок в українському політикумі за останній тиждень.

5 місце, на погляд редакції, отримує не стільки особа, скільки безпрецедентна за своєю дурістю подія: у столиці країни, яка не перший рік веде війну з російським агресором, серед білого дня невідомі у військовій екіпіровці захоплюють будівлю Київської міськради (очевидно, що таке зухвальство благословили на самому верху). Похвально, що товчуть народних обранців, але чому ховати обличчя і робити це без розпізнавальних знаків? Зрештою, що – слабо натовкти пики провладним депутатам?

Люди у камуфляжі зі спецзасобами, але без розпізнавальних знаків прибули на автобусах «Київпастрансу»
Люди у камуфляжі зі спецзасобами, але без розпізнавальних знаків прибули на автобусах «Київпастрансу»

А загалом, «зелені чоловічки» у столиці – аж надто погана асоціація, чи не так? «Тітушки» після Майдану – серйозний виклик громаді. Не грайтеся з вогнем, гей, ви там, на горі! Бо країна і люди вже давно не ті, не терпітимуть «бєспрєдєл». Янукович теж був певен, що терпітимуть, але де він зараз?

4 сходинку, на думку редакції, посідає головний «радикал» країни Олег Ляшко, який вже став традиційним  героєм нашої рубрики. Цього разу Олег укотре довів, що тримати язика за зубами не вміє.

Проти Ляшка повстали навіть телевізійні навушники, які застрягли йому у вусі: а він не стримався і покропив їх міцним слівцем.

3 позиція цього тижня дісталася народному депутатові від «Опоблоку» Дмитру Добкіну, який знову починає дивувати українців своєю поведінкою у парламенті.

Дмитро Добкін
Дмитро Добкін

Склалося враження, що Добкін-менший узагалі не розуміє, де перебуває, і хто всі ці люди навколо. А найголовніше – що вони від нього хочуть?.. (відео тут).

Хочеться вірити, що причина такої поведінки – не наркотики чи алкоголь, а звичайна втома від служіння народу та сонливість, притаманна кожному, хто тяжко працює.

2 місце, на погляд ІА, варто віддати невідомому депутатові, який замість працювати, пише друзям повідомлення про те, що він із самого ранку «нализався» як свиня.

Депутатські будні
Депутатські будні

Як то кажуть, важке життя у депутата. Відповідне фото на своїй сторінці в Facebook виклав журналіст Богдан Бортаков. «Депутати теж люди…», – прокоментував він.

Золотим призером цього тижня, звичайно, стає оратор від Бога, мер Києва Віталій Кличко, який дивує українців не тільки манерою спілкування, а й чудернацькими витівками. Недавно градоначальник пересів на два колеса і всім показував свій дорогий ровер. Та цього йому було мало, тож він вирішив показати декілька трюків, проте не розрахував свої вміння і гепнувся об асфальт.

Момент падіння
Момент падіння

Але не варто хвилюватися – не він перший і не він останній: аби бути в когорті достойників, що літали з велосипеда, можна й потерпіти чергові кпини.

Попередні дурощі туттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ