Українська політика
Українська політика

Інформаційний Акцент продовжує відстежувати поведінку нардепів та чиновників і готовий запропонувати свіжу тижневу п’ятірку найкращих бздурів та найоригінальніших заяв слуг народу.

5 місце, на думку редакції, посідає очільник Херсонщини Андрій Гордєєв, який добре знає, ким є Путін. У мережі з’явилося відео, на якому видно, як в середу, 18 травня, під час жалобного мітингу на Чонгарі пан Гордєєв почав співати відому пісню про президента Росії.

Віримо, що після цього виступу він не піде з посади, як колись Андрій Дещиця.

4 сходинку посідає народний депутат від «Опоблоку» Дмитро Добкін, який, схоже, таки перебуває «під чимось», бо логічно пояснити його поведінку у Раді вже неможливо. Цього разу Добкін-молодший реагував на виступи депутатів із незвичайною мімікою та різкими рухами голови.

Складається враження, що опозиційний нардеп відганяє якесь марево перед собою. Це вже не вперше Добкіна помічають «нервовим» під час засідання. Чи не час родичам звернуться по допомогу до спеціалістів?

3 позиція цього тижня дісталася позафракційному депутатові Бориславу Березі, який любить веселити українців. Цього разу Береза розповів усім, куди подівся екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. За його словами, наш «Сєня» поїхав відпочивати до Таїланду, напевно, хоче повернутися в політику вже з новим обличчям.

Яценюк
Чи це не Яценюк у Таїланді?

Як бачимо, з почуттям гумору у наших політиків усе добре. Щоправда, із почуттям відповідальності перед країною все не так гаразд.

2 місце варто віддати працівнику міграційної служби Хмельниччини, який зробить все, аби його не посадили в тюрму, навіть з’їсть докази, і неважливо, що вони не їстівні. Чиновника спіймали на хабарі в 1600 гривень за прискорення оформлення закордонного паспорта. Той почав доводити, що грошей нема, а тим часом… жував ці самі гроші.

Недоїдені гроші
Недоїдені гроші

Цікаво, скільки часу йому би знадобилося, щоби з’їсти цю суму?

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося екс-«регіоналці» Ганні Герман, яка не перестає експериментувати зі своїм образом. Цього разу соратниця Яника приїхала до США із набряклим обличчям та ще й гіпсом на руці.

Ганна Герман

Чи вона так намагається зіграти постраждалу, чи, може, просто навідалася до пасіки Віктора Ющенка і її там покусали бджоли – не знаємо. Соцмережі знову вибухнули жартами та фотоколажами, об’єктом яких стала оновлена Ганна Герман.

Попередні дурощі:

тут, туттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ