Інформаційний Акцент підготував для наших постійних читачів звіт про чергові тижневі здобутки представників влади у царині дурисвітства. Вашій увазі пропонуємо чергову порцію витівок українського політикуму за тиждень.

Рада

5 місце, на думку редакції, посідає представник «БПП» Олег Петренко, який їсть лише домашню їжу і не проти принести її на роботу, у сесійну залу Верховної Ради. Петренко заявив, що не бачить у цьому нічого поганого, мовляв, головне – щоби нардепи ходили на роботу. Чекаємо наступного разу, коли принесуть уже шпроти чи сало з часником – ото запах буде! А може, просто потягнуло на полуничку?..

4 сходинку посідають головний радикал країни Олег Ляшко та очільник Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, які розділили на двох свою любов до наших молодших друзів. У мережі з’явилося фото, де Ляшко та Філатов обідають у компанії французького бульдога.

Ляшко та Філатов

«Просто посміхніться. Котиків вам в стрічку. І всім хорошого тижня», – підписав світлину пан Філатов. Як бачимо, наших політичних опонентів зближують не тільки гроші…

3 позиція цього тижня дісталася нардепу від «Народного фронту» Сергію Пашинському, в якого середній палець – замість тисячі слів. Як тільки депутатові щось не сподобалося, він зразу же опонентам пхає свій «пальчик» в обличчя (відео тут). Кому конкретно Пашинський адресував непристойний жест – поки невідомо.

Як бачимо, деяким народним обранцям просто легше показувати на пальцях, а ніж говорити…

2 місце варто віддати постійно прописаному в нашій рубриці за красномовство і віртуозне володіння словом меру Києва Віталію Кличку. Цього разу наш «Віталька», щоби багато не говорити (напевно, знав, що його і так ніхто не зрозуміє), вирішив діяти нестандартно. Аби уникнути відповіді на запитання про його дружину Наталю, взяв і поцілував журналістку.

Цікаво, як дружина поставиться до такого спонтанного рішення Кличка? Сподіваємося, йому не доведеться цілувати ще й пательню ;)

Кличко

почесне місце дісталося фанатам чи то вітчизняної футбольної збірної, чи то французької Рів’єри. І не простим фанатам, а зі значками народних депутатів – ці слуги народу просто посеред роботи взяли й знялися з місця. Їм, бачте, до зарізу необхідно було підтримати нашу збірну!

Рада буквально спорожніла після виходу з неї «футболістів»

Мало того, що нашій збірній і реанімація би не допомогла, так ще і ці «слуги» на народні гроші дозволили собі курортний вояж. Що тут скажеш – нам би їхні клопоти…

Попередні дурощі:

тут, тут, туттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ