Інформаційний Акцент підготував для наших постійних читачів звіт про тижневі здобутки представників влади у царині дурисвітства. Вашій увазі пропонуємо чергову порцію витівок українського політикуму за тиждень.

5 місце, на думку редакції, заслужив колишній керівник Департаменту з протидії наркозлочинності Ілля Кива, який знову не перестає дивувати українців, вигадуючи все нові інформаційні приводи, аби не дати забути про свою персону.

Кива_дурощі 2

Цього разу вічний борець із наркозлочинністю заявив, що на нього скоїли замах (сподіваємося, це не його постійні вороги гомосексуалісти?..).

Цікаво, що сам Кива їздить на «рейндж ровері» та «мерседесі», але під час замаху був на «жигулях». Як бачимо, Киві не страшні ні наркотики, ні погрози, ба навіть кулі. От і знайшовся супергерой для країни!

4 сходинка дісталася корупціонеру-втікачу Олександрові Онищенку, якому навіть перебування у СІЗО – що море по коліно, головне – аби погратися із власними кониками. Колишній нардеп почав висувати вимоги до свого ймовірного перебування в СІЗО: «У мене через півтора місяці виступ на літніх Олімпійських іграх з кінного спорту у Ріо-де-Жанейро. Якщо треба, щоб я сів – я сяду. Тільки нехай дозволять виступити на Олімпіаді. А після готовий приїхати з іподрому в камеру СІЗО. І нехай у в’язниці дадуть місце, де можна тренуватися. І більше нічого не прошу».

Онищенко

Чи то йому не знайшли СІЗО із власним іподромом, чи він не зміг «домовитися» із прокурорами, проте одіозний політик разом зі своїми кониками втік з України і не думає повертатися.

3 позиція цього тижня – за депутатом від «Народного фронту» Тетяною Чорновол, яка вирішила підбирати відповідний одяг до кожного голосування в Раді. Тетяна наділа символічну блузку з кониками в день, коли депутати вирішували питання про арешт любителя кінного спорту Онищенка. Цікаво, що депутат одягне, якщо голосуватимуть за закони, які стосуються головного «радикала» країни Олега Ляшка?

Чорновол_дурощі

2 сходинку цього тижня здобуває постійний «клієнт» нашої рубрики, вже згаданий Олег Ляшко. Цього разу він вирішив нагадати своїм опонентам їхні гріхи. Під гарячий язик нашого доморощеного Демосфена потрапив Генпрокурор Юрій Луценко, якому пригадали його п’яний дебош в аеропорту Німеччини.

І коли вже наші політики будуть перейматися своїми діями, а не критикувати інших?

1 почесне місце ділять між собою нардепи Сергій Пашинський та Сергій Власенко, які не змогли витерпіти і вирішили порахувати один одному зуби.

Нардепи перевіряли, хто кого просто в сесійній залі. І невідомо, хто би переміг, якби їх не розняли Савченко та Бондар. Причини бійки поки невідомі, але всі знають, що колись Сергій Пашинський захищав майно Власенка.

Пашинський та Власенко

Розійшлися політичні стежки. Але в українській політиці, як відомо, ніколи не кажи «ніколи»…

Далі буде.

Попередні дурощі:

туттуттуттуттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ