Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує стежити за народними обранцями та чиновниками, розкриваючи невичерпну тему дурощів в українській політиці. До уваги читачів – чергова п’ятірка перлів вітчизняних можновладців.

Боса, але не самотня... ФОТО: УП
Боса, але не самотня… ФОТО: УП

5 місце, на думку редакції ІА, посідає лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка, вочевидь, готова піти на все, аби тільки рейтинг виріс. Цього разу леді «Ю» вирішила виступати перед людьми, себто потенційними виборцями, боса. Як бачимо, вічна воїтелька із тарифами чого тільки не зробить, аби бути спуститися поближче до народу. Правда мешти, які вона зняла, куплені не на Лукʹянівському ринку, а в фірмовому магазині Gucci…

4 сходинку посідає ще один представник партії «Батьківщина» Ігор Луценко зі своїм екстравагантним винаходом. Аби подолати кнопкодавство серед депутатів, він запустив безпілотник, який би фіксував неособисте голосування.

Правда, довго літати під куполом парламенту дрону не дали інші його колеги, здійнявши лемент, мовляв, такі дії депутата – «цирк» та порушення регламенту. Якого креативу чекати далі? Можливо, у Раду незабаром притягнуть шибеницю?

Юрій Мірошниченко
Юрій Мірошниченко

3 місце, на погляд ІА, варто віддати колишньому представнику Януковича у парламенті, а нині нардепу від «Опоблока» Юрію Мірошниченку за його витівку з передаванням чогось схожого на гроші іншому нардепу (відео тут).

Як бачимо, від «Баті» пан відхрестився, але навички корисні не розгубив. Так би мовити, з Партії регіонів вони-то вийшли, а ось Партія регіонів з них…

2 місце віддамо любителю свого середнього пальця (либонь, пишається ним), представникові все того ж «Опоблоку» Євгену Балицькому, який тиче всім під ніс свій пальчик. Під час голосування нардеп показав його журналістам, які знімали його на камеру. Але як же ці добродії люблять попатякати про «повагу до працівників пера», скажімо, на День журналіста!

1 почесне місце дісталося колишньому президенту України Віктору Ющенку, який після президентства повністю віддався тому, до чого душа лежить: то бджоли розводить, то от килим чистить.

Правда, з бджолами він легше порається, ніж з порохотягом. Виною всьому цьому стала міль (у версії нашого адепта трипільського суржика – «мОль-скотиняка»), з якою він боровся під час генерального прибирання. Але все-таки поступово пан президент перемагає. Ну хоч у чомусь!

Далі буде.

Попередні дурощі: тут,туттуттуттуттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ