Інформаційний Акцент підготував для читачів черговий звіт про тижневі здобутки представників української влади у царині дурисвітства. Вашій увазі пропонуємо чергову порцію витівок «слуг народу».

5 місце, на думку редакції, посідає народний депутат, заслужений каратист країни Володимир Парасюк, якому в голову прийшла чергова «геніяльна» ідея: нардеп захотів стати… економістом, правда лише на паперах. Наш «бий кого очі бачать» вирішив здобувати другу вищу освіту на спеціальності «Облік і оподаткування» у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Володимир Парасюк
Володимир Парасюк

Правда у Парасюка і першої як такої вищої освіти нема, бо його свого часу відрахували з факультету електроніки, а екзамен з англійської мови він склав на п’ять балів з тридцяти. Сподіваємося, цього разу йому все-таки вдасться довчитися, бо як-не-як, а депутат.

М.Саакашвiлi
Саакашвiлi

4 сходинку посідає модний очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, який не перестає дивувати українців своїми талантами. Цього разу він вирішив так би мовити стати професійним сватом та цілодобово одружувати одеситів. Уже зрозуміло, що запальний грузин у будь-якому випадку не пропаде, навіть якщо доля із українською політикою не «витиметься рушничком», тоді він може сміло будувати собі кар’єру тамади або свата.

О.Барна
Барна

3 позиція цього тижня дісталася нардепу від «БПП», людині, яка любить носити прем’єрів на руках Олегу Барні. Тепер політик вирішив показати українцям, який він ґаздівський чоловік. Депутат похвастався, як лагодить свій автомобіль, і для того, щоб зацікавити ще й жіночу половину, одягнув лише сімейні труси (правда, з вибором трусів трохи помилився). Фотографію пригоди депутат виклав в Facebook.

«Дорога цікава, особливо об’їзд Харкова перед Ізюмом. Вчора потрапили навантаженими на 1,5 тонни «спринтером» в яму, погнули диски, колеса спустили. Домкрат шукали потужний, зупинилася фура. До честі, люди раді допомагати. Прийшлось роздягнутися, щоб не забруднити випрану форму, так як потрібно було залазити під завантажений, що просів бус для встановлення домкрата», – написав він. Так от, для кожної жінки чоловік-мрія – то Олег Барна. Машини лагодити вміє і на руках носити також…

2 сходинка цього тижня перейшла до «опозиціонера», «опоблоківця», людини Януковича Нестора Шуфрича. Цей пан слідом за Оленою Лукаш також вирішив вимолювати свої гріхи. Одіозний нардеп був присутній на хресній ході УПЦ Московського патріархату, правда його поведінка дещо збентежила людей. Шуфрич дуже дивно поводився, постійно крутився, закривав очі та відкривав рота, можливо на нього якраз сходила небесна благодать. Соціальні мережі вже вибухнули фото жабами поведінки нардепа.

Парламентська полуничка
Парламентська полуничка

1 почесне місце дісталося народному депутатові від партії «Народний фронт» В’ячеславу Константіновському, якому літо почало бити в голову. Під час засідання Верховної Ради, чоловік знайшов для себе дещо цікавіше заняття і почав дивитися порно, зразу видно, як він переживає за країну (відео тут). Після скандалу, депутат прокоментував свій вчинок, зазначивши, що місце для перегляду вибрав не вдале…

Попередні дурощі: тут, тут, туттуттуттуттут, туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ