Рада

Інформаційний Акцент підготував для наших постійних читачів звіт про тижневі здобутки представників влади у царині дурисвітства. Тож пропонуємо чергову порцію витівок українського політикуму за тиждень.

5 місце посідає колишній голова уряду «фронтовик» Арсеній Яценюк. Його фото на столичній Пейзажній алеї на лавочці у формі кролика, що сміється, швидко облетіла соцмережі. Яценюк цим фото показав, що із самоіронією та піаром у нього все гаразд (чого не скажеш про політичну й тим паче – державницьку діяльність).

syenya-kroly-k

Показово, що одним із перших після самого «кролика» це фото додав собі в «Фейсбук» Арсен Аваков.

4 сходинку займає учасник мультиплікаційної сатири з відомим прізвищем «Путін». Творці мегауспішного мультсеріалу «Сімпсони» в новій серії покажуть кремлівського боса з голим торсом на коні, що агітує за Трампа. Про це стало відомо  із виходом трейлера до нової серії. В епізоді також обіграють тему хакерських атак Росії на США.

3 позиція: кілька днів тому НБУ до свята 14 жовтня ввів в обіг пам’ятну монету, присвячену волонтерській діяльності. І ніби виглядає непогано, якщо не пригадувати, яку фінансову лінію гне голова НБУ Валерія Гонтарева. Тож цинічний жарт над людьми, що віддають захисникам України останнє, заслуговує як мінімум 3 місця.

moneta

2 рядок нашої табелі про ранги в царині дурисвітства – з розряду «і сміх, і гріх». Молитва  Петра Порошенка за Україну на День захисника обурила український сегмент Мережі. Замість реальних дій на благо держави ходити та показово ставити свічки в церкві – це дійсно достойно справжнього лідера! Від «АТО триватиме кілька годин» до «Боже, рятуй наші душі!» всього за два роки – заслужене 2 місце.

1 Майже незмінний лідер політичних дурощів – столичний міський голова. Цього разу Кличку забракло чи-то зосередженості, чи-то знання елементарної арифметики, проте тема «перехід через десяток» йому в школі давалася, либонь, нелегко. Обговорюючи кількість снігоочисної техніки в прямому ефірі одного з телеканалів, Віталій Володимирович буквально заявив: «Сьогодні я зустрічав 15 автівок, які були на митниці, 13 з яких MAN, а 3 – Mercedes»… Вітаємо мера Києва з черговим почесним 1 місцем!

Далі буде.

Попередні дурощі: туттут,туттуттуттуттут, туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ