Пропонуємо нашим читачам чергову порцію свіжих дурощів недолугого вітчизняного політикуму. Тож уперед!

5 місце в рейтингу «дурощів» заслужили цього тижня «оптимізм і віра в світле майбутнє» чинного Президента. Саме так можна назвати вже регулярні (аби не сказати щомісячні) обіцянки Порошенка про безвізовий режим. Українці вже подорожували безвізом у кінці серпня, потім – у кінці жовтня, а тепер, згідно з новою обіцянкою-цяцянкою, подорожуватимуть наприкінці листопада.

obitsyanka-tsyatsyanka

У соцмережах жартівники вже проводять паралелі між регулярними обіцянками Порошенка і місячним календарем. Як кажуть у народі, ніхто за язика не тягнув…

4 місце отримує нестримне НАБУ. Цього разу намагалися побороти корупцію і серед борців з корупцією. Так, Катерину Вєлєзову-Борисову, заступника голови Відділу забезпечення роботи НАБУ, було визнано винною в корупції. Підставою для рішення став факт проведення Вєлєзовою-Борисовою кількох тренінгів на теми професійної орієнтації молоді, соціальної інтеграції та покращення умов праці для жінок. Чи не заграється НАБУ у «воїнів світла і добра»?

koruptsiya

3 місце рейтингу з формулюванням «за вміння розв’язувати проблему по суті» дістає прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Його нещодавня заява, що працівники митниці власноруч били сканери, щоби ті не розпізнавали об’єкти, які перевозять через митний кордон, мабуть, не здивувала нікого. Проте здивував підхід до розв’язання проблеми. Замість ліквідації корупційної системи, заміни кадрів, перекваліфікації і повної чистки прем’єр пообіцяв наступного разу закупити в США «міцніші сканери»! Як тут не згадати старий анекдот про головного агронома колгоспу, який щороку констатує, що довгоносик з’їв чергові 20-30-50 га кукурудзи, і пропонує радикальне рішення боротьби зі шкідником: «Наступного року пропоную посіяти 100 га – хай він подавиться!». Схоже, горизонт планування прем’єра ненабагато вищий за того недолугого агронома.

gro

 

2 сходинку цього тижня в номінації дурисвітства, не вагаючись, віддаємо народному депутату Антону Яценку. 20 жовтня рух «Чесно» опублікував фото нардепа, який під час засідання Верховної Ради тримав у руках близько десятка карток для персонального голосування депутатів. «Роял-флеш» зібрав чи в «дурня» грали?

kartky

Увага! Викладачам української мови перегляд фото і відео не рекомендовано.

Переможець конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА, нардеп від «БПП» Олексій Савченко – яскравий приклад недолугості як виборчої, так і конкурсної системи, опинився на третьому ну дуууже почесному місці! У ЗМІ потрапили фото з письмової презентації Савченка в ході конкурсу на посаду голови ОДА. Помилка на помилці – близько половини слів написано абсолютно безграмотно.

lyuds-ky-j-kapital

pidramka-selu

Посадовців а-ля Кличко стає дедалі більше, а достойним випускникам вишів доводиться стояти на черзі в службі зайнятості. Чи не парадокс?

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ