Український парламент
Український парламент – коли сонне, а коли й вельми забавне місце

Інформаційний Акцент продовжує стежити за народними обранцями та українськими чиновниками, щоби запропонувати на розсуд читачів чергову п’ятірку найсвіжіших дурощів у виконанні «слуг народу» за минулий тиждень. Чим відзначилися сильні українського світу – у нашій традиційній топ-п’ятірці.

Гройсман
Гройсман

5 місце, на думку редакції ІА, цього тижня виборов спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, який не зупиняється дивувати українців своїми креативними ідеями. Цього разу він вирішив використати енергію невсидющих депутатів, які не можуть витерпіти ціле засідання на робочому місці. «Я дивлюся, скільки ми ходимо по залу, то може б, дати кожному велосипед, який виробляє електроенергію, ми могли би пів Києва освітити», – констатував спікер. Кияни мають бути задоволені такою ініціативою: бодай якась користь із нардепів. Тому цілком можливо, що з легкої руки Гройсмана робочі місця народних обранців більше скидатимуться на тренажерний зал – бодай тоді вони справді працюватимуть «у поті чола». Та й їм користь неабияка, а то дехто займає одразу два, а то і три крісла…

4 місце дісталося помічникові народного депутата Андрію Захарашу, який любить на вечір хильнути чарку та безкоштовно розважити і сусідів, і поліцію.

Цього разу «шоу п’яних чиновників» змінювало свої локації: спочатку Захараш показував перехожим, як круто вміє ганяти на автомобілі, пізніше, лежачи на асфальті, виконав такий собі танець пінгвінів. Усе це дійство тривало, поки п’яного не скрутили ті ж самі сусіди, чия психіка не витримала.

Чорновол
Чорновол

3 місце, на погляд ІА, варто віддати депутатові від фракції «Народний фронт» Тетяні Чорновол, яка вирішила стати жінкою-кішкою і в масці та латексі боротися із незгодними колегами. Тетяна просто під час сесії подряпала обличчя депутатові Якову Безбаху. Ми й раніше вже згадували про її, сказати б, розхитані нерви, та все ж сподівалися, що серйозних проблем не буде. Проте після останнього інциденту бачимо, що приказка «чим далі в ліс – тим більше дров» у даному разі не безпідставна.

2 сходинку цього тижня здобуває «імператор» Палпатин, який вирішив наслідувати Олега Барну і виносити чиновників із сесійних залів міських рад. Першим, хто вдостоївся честі побути на руках у самого імператора Темної сторони сили, став заступник Саакашвілі Олександр Боровик.

Наслідуючи свого вчителя, Палпатин перед «виносом» подарував жертві букет квітів, проте в цьому разі йому таки вдалося донести свою ношу до кінця, та й від причинного місця жертви цього разу наш атлет руки тримав подалі, на відмінну від жертви Барни.

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося постійному герою нашої рубрики, з цитат якого реготатиме ще не одне покоління українців. Йдеться про мера Віталія Кличка, який знову потішив українців своєю логікою, точніше її відсутністю. В прямому ефірі «Радіо Вісті» «доктор Залізний Кулак» (за сумісництвом – «Іржавий Мозок») чомусь почав розповідати про чарівні пенделі та свої скручені шкарпетки.

До чого він це почав верзти – ніхто не зрозумів: ні ведучий, ні слухачі, ні, здається, сам Кличко.

Упевнені, що і далі буде…

Попередні дурощі: тут, туттут, тут, туттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ