Легітимний, Янукович
Дурощі нашої політики

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. Аби покращити осінній настрій читачам, ми підготували чергову п’ятірку найсвіжіших дурощів та оригінальних заяв слуг народу, які відбулися цього тижня.

5 місце: посідає старожил нашого топу очільник МВС пан Аваков. Цього разу  потрапив до рейтингу саме за те, що має необережність (як для такої посади) розкидатися звинуваченнями і навішувати на людей ярлики злочинців в супереч принципу презумпції невинуватості, який громадянам гарантує Конституція. На цьому тижні під гарячу руку потрапив вже і Льовочкін, котрого Аваков звинуватив у розгоні Євромайдану.

Аваков заперечує свою причетність до оборудки із закупівлею рюкзаків для МВС

Видно «фейсбучному міністру» це коштувало сміливості, адже звинувачення Льовочкіна відбулося вже тоді, коли тільки лінивий не приписує йому ці злочини. Проте, цей ляп зовсім не новий, адже міністр вже кілька разів був спійманий на голослівних обвинуваченнях, які, навіть за судовими рішеннями, він не завжди спростовує. Тож, яким би сепаратистом і злочинцем людина не була, – закон є закон. Кому як не міністру внутрішніх справ це знати!

4 місце: «коли колоду в своєму оці не видно». 21 листопада, на третю річницю Революції гідності, президент Петро Порошенко закликав українських політиків уникати помилок Грушевського і Петлюри: «От уявіть собі, якби чотири ключові фігури тодішньої епохи, а саме: Грушевський, Винниченко, Петлюра, Скоропадський, змогли би тоді винести за дужки свої внутрішні розбіжності і об’єдналися би перед зовнішніми викликами. Висновок очевидний». Однак, хто це каже? Часом не той Президент України, який розвиває бізнес у РФ під час війни і тримає кошти у офшорах? Принаймні той самий Грушевський на чолі Центральної Ради за менш ніж рік зміг створити нову державу, розбудувати інститути державного управління та домогтися визнання УНР іншими країнами світу.

Офшор Порошенко
Приклад для наслідування

3 місце за головою Донецької обласної ВЦА Павлом Жебрівським! У той час, коли голова МВС Аваков пророкує повернення окупованих території не раніш як через 2 роки, а президент геть і думати забув про ймовірні строки, Павло Жебрівський цинічно рахує мільярди доларів з українського бюджету на відновлення інфраструктури зруйнованого терористами Донецьку. Жебрівський вже встиг повідомити про надходження коштів на такі витрати: «На відновлення інфраструктури Донецька область влітку отримала 2,5 млрд грн, гроші тільки почали використовувати, і їх кінцева реалізація відбудеться тільки навесні 2017 р. Від Регіонального фонду розвитку ми отримали 300 млн, які використовуємо на ремонт мостів, доріг, на будівництво лікарні і т. д». Жебрівський не переймається тим, що кордони підконтрольних території доволі хиткі і перш ніж говорити про відновлення інфраструктури, варто повернути суверенітет. Але ж ні! Нарахував уже понад 20 мільярдів доларів з українських платників податків!

Павло Жебрівський

2 сходинка – новий ляп від судової системи! Про цю історію стало відомо із соціальної мережі «Фейсбук», де Ольга Богомолець повідомила про те, що суд ухвалив рішення про призначення колишнього «міністра охорони здоров’я ЛНР» Павла Малиша на посаду начальника Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Таке рішення суду навіть не потребує зайвого коментування нашої редакції…!

Павло Малиш
Успішний чиновник, який на Луганщині зміг попрацювати з обох боків кордону

1 місце, безумовно, мусимо віддати втікачеві Януковичу, котрий нині знову повернув собі «славу» і став головним героєм публікацій і коментарів у соцмережах завдяки численним перлам на прес-конференції у Ростові-на-Дону 25 листопада. Найбільше українців вразила фраза, за яку ми і нагороджуємо втікача першістю в рейтингу дурощів цього тижня. Фраза про те, що на Сході України немає російських військ, – не новина! Але виявилося, що приїжджі на Донбас зі зброєю росіяни – це «родичі донеччан»! Цим Янукович підтвердив тезу міністра культури Євгена Нищука про переважно чужу нам «генетику Донбасу». «Особливо з Ростовської області, Кубані, дуже багато людей приїжджали допомогти близьким, родичам», – сказав Янукович. Що ж, як кажуть, в сім’ї не без виродка! Цей і багато інших ляпів дивіться у повній версії прес-конференції втікача.

Далі буде.

Попередні дурощі:

туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ