Депутати у парламенті
Депутати у парламенті

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує відслідковувати дії українських чиновників та народних депутатів щоби підбити 5-у найкращих дурощів та найоригінальніших заяв впродовж тижня. За минулих сім днів під приціл наших журналістів потрапили не тільки народні обранці, а також високопосадовці.

Олександра Кужель
Олександра Кужель

5-те місце на думку редакції посідає «Свята Кужель», яка прощає гріхи своїм ближнім. Здавалося б Андрій Тетерук повинен видихнути, адже заяву на нього ніхто не пише і відмовитися від депутатського мандата вже не вимагають. Проте, не все так просто, тепер Тетерук постане не перед судом і Кужель, а перед самим Богом. Народна депутатка своє рішення коментує так: «Ніякий суд не покарає так, як може покарати Бог. Я пробачила Тетерука, інакше його не зможе покарати Господь». Андрію Тетеруку, напевно, найближчим часом прийдеться йти до церкви і відмолювати свої гріхи, адже Кужель вже прощала Януковичу в Єрусалимі, відтак подальшу долю екс-президента знають всі українці…

Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

4-те місце дісталося «Камікадзе Гройсману», якому не страшні замінування. У четвер до Верховної Ради анонімно зателефонували і попередили про бомбу. Депутати з переляку вже хотіли тікати, але спікер взяв всіх «на слабо». Сказавши, що він цього не боїться і продовжив засідання (відео тут). Правда журналістів все таки евакуювали. А депутати напевно разом з Кужель молились до Бога і «прощали» Гройсману його не обдуманий вчинок.

Відпущення гріхів на сесії
Відпущення гріхів на сесії

3-тя сходинка, на погляд ІА, дісталась депутату-священику, який під час засідання відпустив гріхи екс-«регіоналу». На першій сесії міськради Бродівської міськради мер Анатолій Белей запропонував обрати одним із своїх заступників Олександра Єлиневського. Проти такого рішення виступила фракція партії «Свобода», у заяві якої вказувалося, що претендент на крісло заступника голови міськради раніше був членом Партії регіонів. Після цього на сесії виступив депутат від «Громадянської позиції» Степан Шира, який водночас є священиком. Він запитав Єлиневського: «Чи каєшся ти у своїх гріхах?» Той відповів, що кається. Тоді священик-депутат сказав, що у такому випадку прощає і відпускає йому гріхи. Уже після цього за Єлиневського проголосувала більшість депутатів міськради. Напевно, «Опозиційний блок» нарешті зрозумів, як повернути владу у свої руки…

Михайло Охендовський
Михайло Охендовський

2-гу сходинку цього тижня виборює голова ЦВК Михайло Охендовський, який порівняв радника голови МВС Зоряна Шкіряка з представниками тваринного світу. У відповідь на заяви Шкіряка, що клан Вілкула фінансує змову Охендовського з «Опозиційним блоком», голова ЦВК заявив, що не збирається коментувати висловлювання «Блакитного непальського барана» (відео тут).

Дмитро Добкiн
Дмитро Добкiн

1-ше почесне місце, за оцінкою ІА, дісталося екс-«регіоналу», молодшому братові Михайла Добкіна. Дмитро Добкін привернув увагу журналістів через свою дивну поведінку під час засідання у Верховній Раді (відео тут). Дивлячись на депутата не можливо зрозуміти, що з ним відбувається: чи то він так нервується, чи то йому так «добре»? Проте Добкін-молодший вже не вперше своєю незрозумілою поведінкою інтригує суспільство. Будемо сподыватися, що йому просто нудно висидіти на роботі.

Людмила Гаврилюк для видання Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ