Депутати у парламенті
Депутати у парламенті

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. Аби покращити настрій читачам, ми підготували чергову п’ятірку найсвіжіших дурощів та оригінальних заяв народних обранців, які відбулися цього тижня.

5-те місце на думку редакції, посідає представник партії «Батьківщина» Ігор Луценко, який ніяк не може збагнути звідки в нього у декларації з’явилося півтора мільйона гривень. Таке арифметичне «чудо» помітили журналісти і надіслали «золоту декларацію» Луценка до Центру протидії корупції задля вивчення документа. Сам народний депутат ніяк не коментує своє швидке збагачення, напевно, ще дотепер перебуває під враженнями і думає, як витратити цю суму… Журналісти вже починають «бити на сполох» і звертаються до Луценка, щоб він пояснив походження своїх коштів за останній рік. «У разі відмови Ігоря юристи Центру протидії корупції звертатимуться з відповідною заявою до прокуратури та суду. Однак я сподіваюсь, що до цього не дійде», – написав журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці у Фейсбук.

Iгор Луценко
Iгор Луценко

4-те місце дісталося лідеру «Радикальної партії» Олегу Ляшку, який все ніяк не може «фільтрувати базар». Вже два тижні поспіль «радикал» потрапляє у наш рейтинг через свої необдумані висловлювання. В Олега Валерійовича, напевно, представники своєї партії асоціюються з «бл*дями», бо як ще пояснити його вислів: «Вибачте мене за цих бл*дей». Ось так головний «радикал» країни просив вибачення за представників «Радикальної партії», які підтримали на виборах мера в Кривому Розі Юрія Вілкула. Щоправда, зрозумівши, що «перегнув палицю», Олег Ляшко переписав свій пост у Фейсбук, але як говорить народне прислів’я: «Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш».

Олег Ляшко
Олег Ляшко

3-тя сходинка, на погляд ІА, дісталася славнозвісному виконавцю «жабки» та головному «рятувальнику» літньої операції у Катманду Зоряну Шкіряку, який опублікував фотографію свого подарунка на 45-річчя. Друзі-жартівники привітали радника міністра внутрішніх справ веселим тортиком. Солодкий подарунок у жовто-блакитних кольорах мав головну прикрасу – фігурку самого іменинника, якого кондитери всадили на торт у шпагаті. Цікава деталь на цьому торті – це мікрофони, які розташовані навпроти пікантного місця Шкіряка. Сам іменник прокоментував подарунок так: «Особливо мені сподобався шпагат, в котрому я перебуваю регулярно». Виходячи з цих заяв, можна припустити, що під час розмови із журналістами, їхні питання Шкіряку до одного місця…

Зорян Шкiряк
Зорян Шкiряк

2-гу сходинку цього тижня виборює народний депутат Володимир Парасюк, який на засіданні Антикорупційного комітету вдарив ногою представника СБУ Василя Пісного (відео тут). Свої «бійцівські» таланти Парасюк демонструє де тільки може: то під час засідання у Верховній Раді, то на судовому засіданні у справі Корбана. Його вже можна сміло називати українським «Рембо». Проте, яку б мету не переслідував народний депутат, такі дії є протизаконними. І в ГПУ вже чекають на позафракційного депутата Володимира Парасюка для надання пояснень за чотирма кримінальними провадженнями, у яких він фігурує.

Володимир Парасюк
Володимир Парасюк

1-ше почесне місце, за оцінкою ІА, дісталося колишньому представнику режиму Януковича Михайлу Добкіну, який прийшов підтримати на суді свою колишню однопартійку Олену Лукаш, а натомість сам отримав «по-обличчю». Активіст Майдану Олександр Кравчук обурився позицією Добкіна стосовно подій та наслідків Майдану і почав вимагати від політика «вибачитись перед людьми». Зрозуміло, вибачатися ніхто не збирався – «Міша» порекомендував чоловікові «йти лікуватися», за що і дістав по обличчю кілька «тумаків». Може, тепер буде думати, перш ніж говорити (відео тут).

Михайло Добкін
Михайло Добкін

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ