Верховна Рада
Верховна Рада

Інформаційний Акцент продовжує відстежувати поведінку нардепів, аби запропонувати наприкінці тижня свіжу п’ятірку найкращих бздурів та найоригінальніших заяв так званих народних обранців.

Отже, до справи!

5 місце, на думку редакції, посідає постійний герой нашої рубрики, людина, яка не втомлюється доводити, що знає українську мову, колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, якому вже набридло сидіти в холодній Росії. Цього тижня «Мікіла Янівіч» знову умудрився здивувати українців заявою про те, що він планує повертатися назад в Україну.

Азаров

«Я обов’язково повернуся в Україну. Я тут (в Москві) – колишній прем’єр, але я не колишній український політик», – сказав він. При цьому український утікач запропонував відновити 7-ме скликання Верховної Ради. Цікаво, що йому там наливають, адже його не перестає «штормити» вже третій тиждень. Мабуть, на старість літ колишній близький соратник Януковича захотів пригод на свою… шию, адже тільки так можна пояснити його нестримне бажання повернутися в Україну. А, зрештою, нехай повертається! Українці його зустрінуть, проте не обіцяємо, що ця зустріч відбудеться із хлібом та сіллю…

Олег Ляшко та його «радикали»
Олег Ляшко та його «радикали»

4 місце поділили депутати від Радикальної партії Андрій Лозовий та Оксана Корчинська, які, мабуть, передивилися «Гаррі Поттера». Тільки так можна пояснити зареєстрований ними у парламенті законопроект, який забороняє називати РФ «Росією». Тепер, говорячи про Росію, за їхньою логікою, вартувало би казати: «країна, чиє ім’я не можна говорити» (нагадує лорда Волдеморта, еге ж?). Мовляв, за те, що Росія відібрала в України Крим, ми відберемо її назву! Ох, які жорстокі ці радикали…

3 місце, на погляд ІА, варто віддати першому президенту України Леоніду Кравчуку, якому все мало грошей. Цього разу Леонід Макарович не задоволений своєю «малою» пенсією, бо 14 тисяч гривень для нього – якісь копійки.

Л.Кравчук

«Соромно. Україні має бути соромно. Це ж не мільйон президентів, яким треба платити якусь особливу пенсію», – сказав він. Більшість українців можуть тільки міряти про такі гроші, а дехто ще й носом крутить. Цікаво, якою має бути ця особлива «президентська» пенсія, аби задовольнити потреби президента? Сподіваємося, сказавши «А», перший президент мовить і «Б».

С.Полторак

2 сходинку цього тижня здобуває щедрий міністр оборони Степан Полторак, який роздає раритетну зброю, як Олег Барна квіти. Подарунки від міністра отримали: Яценюк, Аваков, Турчинов, Кононенко та ще низка суддів, прокурорів і нардепів. Це добро відійшло до них «За видатні заслуги у забезпеченні обороноздатності країни, зміцнення національної безпеки, зразкове виконання службового обов’язку та виявлений високий професіоналізм, честь і доблесть» (цікаво, що вони такого «видатного» зробили?). Наш прем’єр удостоївся пістолета-кулемета Thompson 1928 року (обійшовся відомству в 11 200 грн.). Відтепер у нас, виходить, уже не просто «Сєня», а «ґанґстер Сєня», бо саме ця зброя була улюбленою серед американських мафіозі початку минулого сторіччя.

Народна творчість
Народна творчість

Близький соратник Президента Ігор Кононенко став власником 9-міліметрового пістолета «Форт». Не забув Полторак і про себе: у нього з’явився елегантний Glock 17. Причому не тільки за «честь і доблесть», а й за «бездоганну багаторічну службу» (ну і скромний у нас міністр!). Українці вже почали коментувати цю новину в соціальних мережах на кшталт: «У покійного Чечетова також була зброя…».

Чорновол

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося народній обраниці від фракції «Народний фронт» Тетяні Чорновол, в якої здали нерви. Жінка захопила автомобіль активістів, які виступали проти її однопартійця Сергія Пашинського.

Аби потрапити в машину, Чорновол через багажник залізла в салон Hyundai Tucson і виштовхала звідти водія (пригадала своє журналістське минуле). До Тані пізніше приїхали поліціянти, проте розлючену жінку не так легко було заспокоїти, тож приборкувати Чорновол, за інформацією ЗМІ, довелося бригаді психіатричної допомоги. Сподіватимемося, що це був звичайний нервовий зрив і серйозних проблем зі здоров’ям у депутатки немає. Бо ж як ні – скільки лиха вона може наробити! Принаймні, для нашої рубрики, адже більшість фігурантів «П’ятірки дурощів» – її колеги по палат… по парламенту.

Бувайте і ви здорові та стежте за нашими наступними випусками!

Попередні дурощі: тут, тут, туттуттуттуттут і тут

БЕЗ КОМЕНТАРІВ