Рада
Верховна Рада

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. Аби покращити настрій читачам, ми підготували чергову п’ятірку найсвіжіших бздурів та оригінальних витівок народних обранців, які мали місце цього тижня.

5 місце, на думку редакції, посідає відомий український мовознавець, колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, який продовжує дивувати українців, навіть перебуваючи на території сусідньої «дружньої» держави. «Мікіла Янівіч» цього разу заявив, мовляв, Крим ніколи не був українським (він, виявляється, не тільки непересічний мовознавець, а ще й історик). «Не можна сказати, що для України Крим – це така територія. Крим ніколи не входив до складу України, якщо не вважати 1954 року, коли його адміністративно передали в рамках єдиної держави», – заявив Азаров.

Азаров
Азарову мало лаврів філолога, тепер він подався ще і в історики

Напевно, переховуючись у Росії, він зрозумів, що його там ніхто не спіймає і почав вигадувати історичні факти, лише для того, щоб про його скромну персону не забували. Але не варто, добродію Азіров, передчасно радіти, адже «наші люди є повсюди» – хтозна, може якийсь там «бандерівець» уже зовсім поруч…

4 сходинку минулого тижня поділили поки що врятований «камікадзе» Арсеній Яценюк та спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, які люблять удвох після сесій погратися в таємних агентів. Одразу по закінченні звіту уряду вони вирішили «інкоґніто» поспілкуватися по телефону (напевно, обговорювали план нової спецоперації), проте зал парламенту для журналістів – як на долоні, і вже незабаром відповідні світлини оприлюднив на своїй сторінці у Facebook журналіст Михайло Ткач. «Відразу після виступу (звіту уряду) Яценюк говорить з Гройсманом по телефону», – підписав він фото. Проте користувачі мережі вирішили висловити свої припущення, про що саме точилася розмова.

Яценюк_Гройсман
Яценюк і Гройсман – на постійному зв’язку

«Сеня, не переживай сьогодні нап’ємося і все буде добре!», «Ну що, як я? Норм, молодець, кулаком це ти знатно стукнув, ага …», « Арсеній, біжи, а я всіх тут поки притримаю, скільки зможу!», «Сеня, поки ти тут розповідав, там до тебе прийшли, чекають на вулиці при вході», «Щось я очкую, Ваха, – та не очкуй ти, Сеня! Місцями поміняємося – і все! Досвід же у тебе є – Так, є начебто…», – коментують користувачі соцмереж.

3 місце, на погляд ІА, варто віддати лідерці фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка продовжує експериментувати зі своїм іміджем. Цього разу леді Ю приміряла образ із народної пісні зі словами «Чому розплетена коса?». Юля вирішила здивувати українців обтислою чорною сукнею, високими підборами, довгим розпущеним волоссям і окулярами в кокетливій оправі, чим вигідно підкреслила свої козирі на тлі «Міс Бурятії».

Тимошенко
Юлія Тимошенко знову здивувала політикум

Новий імідж Тимошенко, яка прийшла в Верховну Раду без своєї фірмової коси, жваво обговорюють користувачі соцмереж. Вони почали жартома порівнювати Юлію Володимирівну зі звабливою, але суворою вчителькою, яка прийшла до парламенту «покарати» бешкетуна-прем’єра Арсенія Яценюка за його роботу. Також деякі юзери припускають, що «вона» розпустила косу, натякаючи на розпуск парламенту.

Тимошенко
Чому розплетена коса?..

2 сходинку цього тижня здобуває народна обраниця від «Опозиційного блоку», жінка, в якої є мрія, Наталя Королевська. Як це не прикро, схоже, вона страждає на дальтонізм. Незважаючи на свій багаторічний досвід роботи в Раді, під час голосування за відставку Кабміну «Наташа», замість зеленої кнопки, натиснула червону, про що згодом сама написала у Facebook. «Це кошмар, я вирішила, що за відставку треба голосувати кнопкою «проти», – зазначила Королевська.

Королевська
У неї є мрія, але немає здатності розрізняти кольори

Соцмережі вже активно обговорюють цей конфуз. «А Королевська взагалі не ту кнопку нажала. Вона ж баба Натаха», «Цей день мав закінчитися саме так. І ця людина була міністром. А ви над козаком Гаврилюком смієтеся», – пишуть користувачі.

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося лідеру «Народної партії», колишньому спікеру Верховної Ради Володимиру Литвину, в якого напередодні весни, схоже, розпочинається друга молодість. Нардеп-аксакал на засіданні Верховної Ради під час обговорення результатів роботи уряду дуже натхненно розводився про «висунуті члени» нардепів, коли вони, мовляв, бігають між Банковою та Грушевського.

У мережі всі бурхливо відреагували на заяву політика: «День перлів у парламенті. У Соболєва хтось там плодиться. У Литвина – висунуті члени. Березюка на поезію потягнуло», «Трансляція після попередження Литвина у мене одного підвисла?..» – жартують користувачі.

Литвин
Володимир Литвин

Попередні дурощі: тут, туттуттуттуттут і тут

БЕЗ КОМЕНТАРІВ