радаІнформаційний Акцент продовжує стежити за народними обранцями, нинішніми та колишніми високопосадовцями, добираючи їхні тижневі здобутки у царині дурисвітства. Вашій увазі пропонуємо чергову порцію найоригінальніших витівок в українському політикумі за останній тиждень.

5 місце, на думку редакції, посідає колишній президент «Віктор-легітимний», який постійно нагадує українцям, що він, бачте, і досі живий. Цього разу утікач заявив, що планує повернутися в Україну, проте в якості легітимного (цікаво, йому це слово ще не набридло?). Він, мовляв, із себе повноважень президента не складав і не самоусувався від керівництва країною. Те, що він накивав п’ятами, напевно, забув. Хоча, можливо, «Яник» хотів керувати Україною з території іншої країни? А що – Інтернет ловить, Скайп працює…

Янукович дурощі

Соцмережі вже відреагували на черговий камбек «гаранта»: «Янукович повідомив, що страуси йому відправили СМС із проханням повернутися», «Пацієнт Янукович знову сказав «я легітимний». Сестра, ви перевірили – він приймав свої ліки?». Ох і зачекались українці…

4 місце поділили депутати від «Опозиційного блоку», які, либонь, накурились і вирішили перенести столицю ближче до Шевченка. Про це йдеться в їхньому проекті змін до Конституції, який у вівторок презентував екс-віце-прем’єр уряду Азарова Борис Колесніков (напевно, це була ідея Мікіли Янівіча). «Стрижневим питанням у нашому проекті Конституції є перенесення столиці в місто Канів, де знаходяться святі шевченківські місця, щоб кожен політик, приїжджаючи туди, розумів, що він знаходиться біля витоків сучасної історії нашої країни»,– сказав Колесніков.

Опоблок

У Києві їм, схоже, вже робити нічого – усе тут покрали, тому вирішили захоплювати нові території? Тарас від такого сусідства, напевно, перевернувся би в могилі. Наша редакція припускає: може, недалекі депутати від «Опоблоку» сподіваються, що в Каневі про їхні «здобутки» так добре не знають і так у них є шанси повторити долю Фенікса? Ну-ну…

3 місце, на погляд ІА, варто віддати главі МЗС Павлу Клімкіну, в якого нелюбов до Росії спричиняє нав’язливий стан тривоги (а там і до паніки недалеко). Тільки так можна прокоментувати його спроби втекти від Лаврова під час протокольної фотозйомки глав МЗС країн «нормандської четвірки».

Звичайно, за це українці йому потиснуть руку, проте в Європі такі речі не дуже добре сприймають. На відео видно, як міністр закордонних справ Німеччини Штайнмаєр звертається до Клімкіна і показує, що треба стати поруч із Лавровим. Це викликало розгубленість у глави МЗС України. Пізніше Клімкін прокоментував ситуацію в Twitter. «Штайнмаєр і французький протокол мені запропонували символічно стати між Еро (глава МЗС Франції, – ред.) і Лавровим, але, схоже, ніякому прогресу з Росією це не сприяє», – написав він.

Клімкін

2 сходинку цього тижня здобуває начальник Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива, який не тільки бореться з наркотиками, а ще не проти сам приготувати їх і навчити українців (збільшує контингент, щоби було потім проти кого боротися?). На одному з українських телеканалів наш наркоборець запустив власне шоу, де говорить, звісно, про наркотики (відео тут). Проте, щоби люди точно дивились його передачу, вирішив застосувати неабиякий трюк: наприкінці програми в прямому етері розповів рецепт виготовлення наркотиків!

Кива

Головне, щоб у наступній програмі він не спробував продати їх. Бо тоді вже й до подвійного життя рукою подати: як той Бетмен, уранці – борець із наркозлочинністю, а ввечері – барига.

1 місце дісталося екс-керівнику Служби зовнішньої розвідки України Миколі Маломужу, який любить вихвалятися своїми домашніми трусами. . У фіналі інтерв’ю, яке він давав через Інтернет, Маломуж почав виходити з кадру і виявилося, що він одягнений тільки в верхню частину костюма.

Погодимося: у них зручніше сидіти, ніж у штанях від костюма – нічого не тисне і все таке. Але після цього випадку наш недоБонд знатиме, що то не вигадки письменників – усе таємне рано чи пізно стає явним.

Маломуж дурощі

Стежте за нашими наступними випусками!

Попередні дурощі: тут, тут, туттуттуттуттуттут і тут

БЕЗ КОМЕНТАРІВ