Український парламент
Український парламент

Редакція видання Інформаційний Акцент не забуває стежити за народними обранцями і чиновниками та продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. До уваги читачів – чергова п’ятірка «перлів» від українських можновладців.

Королева Єлизавета ІІ та Наталія Галiбаренко
Королева Єлизавета ІІ та Наталія Галiбаренко

5 місце, на думку редакції ІА, посідає новоспечений посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко, яка вирішила запам’ятатися самій англійській королеві і блиснути «шиком». Жінка приїхала на зустріч із королевою Єлизаветою II у Букінгемський палац у сукні дуже дивного крою і кольору та із не менш дивною конструкцією на голові. Як повідомляють журналісти, королева спочатку завмерла в подив, а під час розмови, ледве стримувала сміх (бачимо шокувати королеву все-таки вдалося). Соціальні мережі вже почали кепкувати із такого вбрання від «кур», а саму чиновницю встигли охрестити «Мальвіною». Може, жінка просто шукає свого П’єро?

Гриценко
Анатолій Гриценко

4 місце дісталося лідеру «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку, який на старість літ почав забувати імена, а точніше ім’я своєї дружини. На прес-конференції у Львові чоловік переплутав свою дружину Юлію Мостову із лідером фракції «Батьківщина» Юлією Тимошенко (напевно, на нього так вплинув новий образ «леді Ю»). За його словами, вони з Тимошенко одружувалися там, де і їхні батьки. Цікаво, а сама Юля Володимирівна знає про це? Головне, щоб через цю плутанину з іменем він не дістав скалкою від своєї справжньої дружини.

Ляшко
Олег Ляшко

3 місце, на погляд ІА, варто віддати постійному «клієнту» нашої рубрики, головному радикалу країни Олегові Ляшку, в якого що не слово, то черговий «шедевр». Цього разу «наш радикальчик» запропонував геніальну ідею щодо звільнення полоненої льотчиці Надії Савченко. На його думку, нам Надю треба поміняти на… Президента України Петра Порошенка. «Завдання президента – зробити все для звільнення Савченко. Нехай краще себе на неї обміняє», – сказав Ляшко. Погодьтесь, цікаві у нього ідеї, але залишається запитання: хто у такому разі керувати країною? Невже Ляшко?…

Кличко
Віталій Кличко

2 сходинку цього тижня здобуває «красномовний» мер Києва Віталій Кличко, який також любить дивувати і в той же час шокувати українців своїми висловами. На цей раз Віталік під час наради нарешті, так би мовити, артикулював усе, що йому не подобається в киянах, а саме те, що вони, бачте, прокидаються без дозволу.

З його розмови стає зрозуміло, що тепер для того, щоб прокинутися, треба просити дозвіл.

Азаров
Микола Азаров

1 почесне місце дісталося вже прописаному в нашій рубриці Мікілі, який «живе» українською мовою, колишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову, який не просто сидить собі в Росії, він там гітлерівські плани складає. Цього разу «Мікіла Янівіч» придумав хитрий план, щоб повернутися в Україну, і не до цюпи, а одразу в крісло прем’єра. Він запропонував «нашому Сєні» укласти з ним парі. Мовляв, Азаров повертається у прем’єрське крісло, а Яценюк «їде, куди хоче». Багато українців не проти, щоб Арсеній Петрович поїхав кудись і залишив прем’єрське крісло. Проте і Азарова громада чекає, аби закрити на його зап’ястках кайданки – і не більше.

Усі попередні дурощі: туттут, тут, туттуттуттуттуттут і тут

БЕЗ КОМЕНТАРІВ