Редакція видання Інформаційний Акцент не забуває стежити за народними обранцями і чиновниками та продовжує розкривати тему дурощів в українській політиці. До уваги читачів – чергова п’ятірка перлів українських можновладців.

Фото Руслана Канюки 18.06.15 Рада
Фото Руслана Канюки 18.06.15 Рада

5 місце, на думку редакції ІА, посідає колишній президент, «вічно легітимний» Віктор Янукович, який час від часу нагадує українцям, що він ще існує. Цього разу «Батя» поскаржився, що суд ЄС заморозив забагато грошей (невже все спустив у тій Росії?). «Оскільки загальна вартість майна, яке було нібито незаконно здобуте, відома, заморожування коштів в обсязі, що перевищує цю вартість, є невиправданим», – підкреслив адвокат Януковича. Як бачимо, наші утікачі навіть і не думають каятись перед народом. Та нічого – час розставить все на свої міста.

Янукович дурощі

4 сходинку посідає новий прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який знає, про що говорить. Під час візиту на митницю він злегка «обмовився».

Та українці впевнені, що то була справжня оцінка майбутньої роботи Гройсмана.

Гройсман

3 місце, на погляд ІА, варто віддати меру Дніпропетровська Борису Філатову, який любить показати на камеру, який він ґаздовитий чоловік. Це вже традиційно для наших чиновників –із початком весни йти на «суботнікі», щось садити чи копати. Філатов же «покреативив» –  пішов фарбувати ворота місцевого стадіону, про що не забув повідомити у Фейсбук. Проте не так сталося, як гадалося, бо наші люди вже одним фото не вірять, тож пішли перевірити роботу майстра. І побачене їх не вразило. Як то кажуть, не вмієш – не берись.

Філатов

2 місце варто віддати завсідникові нашої рубрики – начальнику Департаменту протидії наркозлочинності Іллі Киві, який не любить довго міркувати, і щойно вдарило в голову – тут-таки щось і утне. Цього разу Кива вирішив похизуватися своїм пістолетом, і не будь-де, а у вагоні поїзда! Засунув його собі в труси і ходив, хвалився всім. Якщо коротко – без коментарів.

Кива_дурощі

Золотим призером цього тижня, звичайно, стає головний «радикал» Олег Ляшко, в якого що не виступ – то черговий перл. Цього разу Ляшко запропонував охоронцю роздягнутися (відео тут).

ляшко_дурощі

Як бачимо, весна дуже дивно впливає на Олега Валерійовича…

Попередні дурощі туттут, туттуттуттуттут, тут, туттуттуттуттуттуттуттут і тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ