Депутати у парламенті
Верховна Рада

Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує стежити за народними обранцями, нинішніми та колишніми високопосадовцями, добираючи їхні тижневі здобутки в царині дурисвітства. Вашій увазі пропонуємо чергову порцію найоригінальніших витівок в українському політикумі за останній тиждень.

Олег Ляшко
Олег Ляшко

5 місце посідає Олег Ляшко, який досі самотньо чекає на партнерів у «новій коаліції». Головний «радикал» країни 7 грудня заявив про створення коаліції, яка «не буде імітувати реформи». «Ми зробили заяву про те, що парламенту треба новий уряд, нова програма дій – чекаємо реакцію від усіх учасників парламентського процесу. Якщо нас не почують – це закінчиться катастрофою», – пророкує Ляшко. Цікаво, що саме Радикальна партія стала другою наймасовішою опозицією у ВРУ після «Опоблоку». Тепер вони, вочевидь, хочуть другу коаліцію. Може, за їхньої ініціативи в Україні з’явиться і другий прем’єр-міністр?

Поцілунок А.Яценюка
Поцілунок А.Яценюка

4 місце, на думку редакції, займає прем’єр Арсеній Яценюк, який заради євроінтеграції ладен зробити ну майже все. 7 грудня під час зустрічі з головою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером фотографи впіймали кадр, як Яценюк (не інакше як заради порятунку держави) наполегливо лізе до того з поцілунками! На цей пікантний інцидент одразу відреагували користувачі соцмереж, добираючи найвлучніший підпис: «Арсеній Петрович тішить ЛГБТ», «Поцілунок в лоб, Сеня, це ж не куля!», «Давай, Сеня, цілуй, європейські цінності зобов’язують!» і т.д. Може, саме такі дії мав на увазі Яценюк, коли казав, що заради процвітання Україні пожертвує навіть своїм авторитетом? Так чи інак, а суспільство вже чекає нових зустрічей Яценюка з представниками ЄС і потроху запасається попкорном…

Л.Черновецький
Л.Черновецький

3 сходинка, на погляд ІА, дісталася добре відомому киянам «Льоні-космосу», який вирішив «ощасливити» тепер уже грузинів, подавшись у тамтешню політику. Колишній мер Києва Леонід Черновецький, який з 2011 року проживає в Грузії, створив партію «Щаслива Грузія», з якою має намір взяти участь у парламентських виборах, що відбудуться наступного року. «Я знаю, як зробити життя кожного грузина краще, щасливіше, комфортніше, більш захищеним, тому вирішив створити партію і брати участь у майбутніх парламентських виборах», – повідомив ексцентричний політик. Українцям такі заяви одіозного екс-мера столиці не дивина – Черновецький вже обіцяв ощасливити Київ, в результаті щасливим був тільки він сам і його близькі. Сподіваємося, грузини знають, за кого голосуватимуть.

Брутальний О.Барна та А.Яценюк
Брутальний О.Барна та А.Яценюк

2 сходинку цього тижня здобуває депутат від «БПП» Олег Барна, який намагався не під руки, а навпаки – «під ноги» винести прем’єра Арсенія Яценюка з-за трибуни Верховної Ради. Нардеп підійшов до прем’єра не просто так, а з букетом червоних троянд, вручив їх Арсенію, той їх взяв у руку й тримав, поки Барна якнайзручніше обіймав його попід пах. Незадоволені такою фривольністю, до трибуни підбігли нардепи, зокрема з «Народного фронту», і спробували відтягнути Барну від Яценюка. В результаті зав’язалася сутичка (відео тут). Сам Яценюк коментувати бійку відмовився, сказавши лише, що «дебілів багато». Як стало відомо, Олега Барну вже виключили з фракції «Блоку Петра Порошенка». Зазначимо, що найбільше в цій історії втратив Микола Томенко, бо букет призначався саме йому з нагоди дня народження, але його не було в залі.

В.Янукович
В.Янукович

1 місце, за оцінкою ІА, дісталося вічно живому та «легітимному» Віктору Януковичу, який надумав повертатися в українську політику (відео тут). Екс-президент-утікач заявив, що нібито допомагає «чим може» людям, які виїхали з України. «Хочу повернутися в політику. Я сьогодні… Те, що в моїх силах, я роблю все. По-перше, багато допомагаю людям, яких переслідують в Україні, які вже виїхали, припустимо, за межі України. І не тільки в Росію. У Росії, само собою, підтримую з ними зв’язок. Чим можу, тим і допомагаю», – говорить Янукович (про страусів цього разу промовчав). Підкорювач пеньків додав, що підтримує зв’язки і з чинними українськими політиками. Що ж, хто би сумнівався…

Попередні дурощі: тут, тут, тут і тут.

  • Кук

    Пятерка?Да их сотни!