Олександр Палій
Олександр Палій

Дмитро Ярош склав повноваження лідера «Правого сектора», бо зрозумів, що не збереже популярність через скандальні дії організації. Окрім цього, він, вочевидь, не хоче брати на себе відповідальність за дії «ПС», адже в організації є радикальні люди, які хочуть всього і зразу. Таку думку, коментуючи останні події навколо Дмитра Яроша та «Правого сектора», кореспондентові видання Інформаційний Акцент висловив політичний консультант Олександр Палій.

На думку Палія, у «Правий сектор» «набігло» багато різних людей, якими стало важко керувати: «В організацію записували всіх охочих. Ярош не контролював кадрову ситуацію, і те, що «батьки-засновники» виявилися занадто строкатими, приводить до таких дій. Адже ми пам’ятаємо, що коли сталася стрілянина у Мукачевому, Ярош про неї достеменно нічого і не знав».

Експерт припустив, що «Правий сектор» з відходом Дмитра Яроша почне слабнути: «У них немає серйозних публічних осіб, які можуть повести за собою. Без таких лідерів достатньо важко вести якусь політичну діяльність. Організації буде достатньо важко знайти заміну Ярошу».

Палій додав, що представники організації вже не зможуть вмовити Яроша залишитися, адже такі рішення ухвалюється остаточно. «Швидше за все, Ярош буде відходити від організації поступово. Найкращий вихід для «Правого сектора» – залишити Яроша радником, до якого будуть дослухатися. Але чи захоче сам Ярош залишатися побачимо, поки що не зрозуміло».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Ярош пішов з «Правого сектора», бо не хоче бути «весільним генералом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ