АЗС
Автомобілісти Донецька страждають від дефіциту бензину

Окуповані міста на Донбасі потерпають від «паливного голоду», при цьому бойовики замість роз’яснень ситуації закликають громадян не вірити чуткам і не панікувати, пише Сегодня.

Подекуди в Донецьку ще можна заправити автомобіль газом (26 рублів/літр) і бензином (від 54 до 59 рублів) – треба тільки гарненько пошукати, причому пошуки можуть тривати не одну годину. При цьому автовласники виявили ще один неприємний нюанс. «Після заправки 92-м в кількості 5 літрів цієї кількості вистачило всього на 28 кілометрів – після чого на приладовій панелі вискочив «сheck», – розповідають донеччани. Своєю чергою, працівники АЗС всерйоз турбуються, що залишаться без роботи. Мовляв, якщо бензин не завозитимуть, то на них чекає скорочення.

Разом з тим «влада» Донецька постійно обіцяє, що незабаром паливна криза буде подолана. Однак, ситуація як і раніше залишає бажати кращого. Також, за словами донеччан, палива на заправках немає з простої причини – воно все йде на потреби незаконних збройних формувань. «Захарченко постійно говорив, що скоро бензин буде, – розповідає автолюбитель з Донецька. – Ну, у нього, напевно, є бензин. Його кортеж із дорожезних позашляховиків не на воді їздить. Містом чутки ширяться, що все пальне йде на склади вояків «ДНР». Кажуть, що скоро буде знову велика війна і вони накопичують запаси».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ