«Паливний голод»: автомобілісти Донецька потерпають від дефіциту бензину

АЗС
Автомобілісти Донецька страждають від дефіциту бензину

Окуповані міста на Донбасі потерпають від «паливного голоду», при цьому бойовики замість роз’яснень ситуації закликають громадян не вірити чуткам і не панікувати, пише Сегодня.

Подекуди в Донецьку ще можна заправити автомобіль газом (26 рублів/літр) і бензином (від 54 до 59 рублів) – треба тільки гарненько пошукати, причому пошуки можуть тривати не одну годину. При цьому автовласники виявили ще один неприємний нюанс. «Після заправки 92-м в кількості 5 літрів цієї кількості вистачило всього на 28 кілометрів – після чого на приладовій панелі вискочив «сheck», – розповідають донеччани. Своєю чергою, працівники АЗС всерйоз турбуються, що залишаться без роботи. Мовляв, якщо бензин не завозитимуть, то на них чекає скорочення.

Разом з тим «влада» Донецька постійно обіцяє, що незабаром паливна криза буде подолана. Однак, ситуація як і раніше залишає бажати кращого. Також, за словами донеччан, палива на заправках немає з простої причини – воно все йде на потреби незаконних збройних формувань. «Захарченко постійно говорив, що скоро бензин буде, – розповідає автолюбитель з Донецька. – Ну, у нього, напевно, є бензин. Його кортеж із дорожезних позашляховиків не на воді їздить. Містом чутки ширяться, що все пальне йде на склади вояків «ДНР». Кажуть, що скоро буде знову велика війна і вони накопичують запаси».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ