Папа Франциск виступає щодо гомосексуалістів з м'якших позицій, ніж його попередники
Папа Франциск виступає щодо гомосексуалістів з м’якших позицій, ніж його попередники

Християни та Римо-католицька церква мають попросити вибачення у ЛГБТ-спільноти за погане ставлення до них у минулому. Про це заявив Папа Римський Франциск, повідомляє Reuters.

За словами папи, згідно з церковними вченнями, гомосексуалісти «не повинні піддаватися дискримінації». «До них слід ставитися, згідно з пасторським посланням», – заявив він.

«Я гадаю, що церква повинна вибачитися не лише перед геями, яких вона ображала, але і перед жінками, і дітьми, яких експлуатували, змушуючи працювати. Церква також повинна вибачитися за те, що благословила стільки зброї», – зазначив понтифік.

Нагадаємо, Папа Франциск виступає щодо гомосексуалістів з м’якших позицій, ніж його попередники. «Якщо людина – гей та має добру волю, прагнучи до Бога, хто я такий, щоби судити його?» – говорив він під час візиту до Бразилії 2013 року.

Окрім того, понтифік виступає за зближення з мусульманським світом, а також відомий своєю позицією щодо мігрантів. Зокрема, він звертався до біженців зі словами: «Ви не одні», а після відвідування табору біженців на грецькому острові Лесбос забрав із собою до Ватикану 12 мігрантів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ