Папа Римський Франциск
Папа Римський вибачився за ЛГБТ-скандал у Ватикані

Папа Римський Франциск під час своєї щотижневої загальної аудієнції на площі Святого Петра вибачився через скандал, проте не вказав, про що саме йде мова, повідомляє BBC.

«Перш ніж я почну катехізис в ім’я Церкви, я хочу попросити у вас пробачення за скандали, які сталися останнім часом у Римі або у Ватикані. Я прошу у вас вибачення!» – заявив Папа. «Ісус – реаліст, він говорить, що скандали будуть у світі неминучими. Але горе людині, яка провокує скандали», – додав він.

Неофіційно у Ватикані пов’язують слова Франциска з нещодавнім скандалом, викликаним польським священиком і богословом Кшиштофом Харамсою, який публічно заявив про свою ЛГБТ-орієнтацію і представив журналістам свого партнера. Харамса також звинуватив Церкву в переслідуванні священиків-геїв. У відповідь Ватикан назвав дії Харамси безвідповідальними і звільнив його від займаних посад.

Зазначимо, у 2014 році Франциск заявляв, що у нього є достовірна інформація, яка дає змогу стверджувати, що близько 2% священиків-католиків є педофілами.

Читайте: Папа Римський заспіває «біблійний» поп-рок

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ