Папа Римський вирішив привернути увагу до проблем світу та екології за допомогою поп-рок-альбому
Папа Римський вирішив привернути увагу до проблем світу та екології за допомогою поп-рок-альбому

Папа Римський в листопаді цього року випустить музичний альбом, за допомогою якого він сподівається поширити надію, любов і віру серед парафіян. Альбом поп-рок-музики, як її вже встигли охрестити критики, вийде в світ під назвою Wake Up! (з англ. «Прокинься!», –​ ред.), пише The Rolling Stone.

Альбом, схвалений Ватиканом, складатиметься з музичних композицій, в яких понтифік доноситиме до народу священні заклики й уривки зі своїх найбільш надихаючих промов на різних мовах світу. Слова Папи Римського будуть накладені на поп-рок-музику.

За інформацією джерела, альбом Wake Up! вийде в світ 27 листопада, проте, вже зараз доступне передзамовлення музики на сервісі iTunes. Папа Римський звертається до своїх слухачів італійською, англійською, іспанською та португальською мовами. Платівка складатиметься з 11 композицій, які присвячені проблемам світу, честі, екології та допомоги нужденним.

Нагадаємо, в даний час Папа Франциск перебуває з візитом у США. Напередодні він виступив з промовою у Конґресі, а раніше зустрівся з Президентом Бараком Обамою.

Виступаючи в США, Папа Римський закликав Конґрес боротися зі зміною клімату і піклуватися про мігрантів. Виступ Папи Римського депутати сприйняли ввічливо, встаючи для овації в найбільш «безпечних» місцях промови і утримуючись від несхвалення там, де понтифік суперечив думці більшості.

Читайте: Папа Римський: добрий католик не має плодитися «наче кролик»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ