Поставки вугілля
Перша партія життєво важливого вугілля з ПАР прибуде 4 грудня

Перші 168 тисяч тонн вугілля з Південно-Африканської Республіки прибудуть в Україну до 4 грудня 2015 року. Про це йдеться в повідомленні компанії ПАТ «Центренерго».

«ПАТ «Центренерго», єдина серед генеруючих компаній ТЕС, наприкінці вересня підписала прямий двосторонній договір зі швейцарською компанією міжнародним трейдером Mercuria Energy Trading SA на постачання антрацитового вугілля з Південно-Африканської Республіки», – йдеться в повідомленні. Як наголошується, прибуття перших 168 тисяч тонн вугілля з ПАР очікується вже до 4 грудня цього року. «Минулого тижня компанія підписала додаткову угоду і замовила наступне судно, яке має прибути в Україну вже в січні 2016 року», – повідомляє прес-служба.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 листопада прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що в Україні недостатньо вугілля для проходження зимового періоду. Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, з урахуванням тих обсягів імпортного вугілля з ПАР, які вже завантажені на судна, достатні для забезпечення стабільності роботи енергосистеми України протягом 50 днів.

Нагадаємо, кінця листопада Росія й окуповані бойовиками райони Донбасу припинили відвантажувати вугілля в Україну у зв’язку з припиненням постачання електроенергії в анексований Росією Крим.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ