Цього року особливістю святкування Дня Перемоги в середмісті Москви стала урочиста хода перших осіб РФ та групи підтримки, в руках у яких були портрети найближчих родичів-учасників Другої світової. Принаймні, так стверджує офіційна інформація, пише newsru.ua.

При цьому в руках у 62-річного чинного глави російської держави Владіміра Путіна, як і у багатьох інших учасників акції, взагалі був портрет без імені та без прізвища. У свою чергу, одіозний Алєксандр Залдостанов («Хірург») рухався в компанії з керівником Департаменту культури міста Москви. При цьому над ними височило портретне зображення Лаврентія Берії, найбільш жорстокого керівника сталінського НКВС. Що характерно, відповідне фото було розміщено на офіційному аккаунті Департаменту у Facebook. Пізніше його видалили.

Цикаво, що пройшовши Красною площею з портретами своїх «батьків» та «дідів», прихильники Путіна викидали їх у смітники

«Слухайте, якби люди несли портрети своїх загиблих родичів, чи викинули б вони їх по завршенню?» – ставить запитання журналіст та правозахисник Андрій Мальгін на своїй сторінці у «Живому журналі» (ЖЖ), навівши відповідні світлини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ