Анна Стеценко
50 метрів вільним стилем Анна Стеценко пропливла за 27,34 секунди

Кількість нагород України на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро зросла до 81. Чергові медалі здобули легкоатлетка Зоя Овсій та плавчині Марія Лафіна та Анна Стеценко.

Як повідомляє Національний паралімпійський комітет України на сторінці у Facebook, у змаганнях з метання диску (клас F51/52) представниця України продемонструвала результат 12,17 метра, що дозволило їй посісти третю сходинку.

«Золото» та «срібло» тут здобули американки Рейчел Моррісон (13,09 метра) та Кессі Мітчелл (12,87 метра).

Медаль ґатунком вище завоювали наші спортсмени у запливі на 50 метрів на спині (клас SB3). Українка прийшла другою (1:01.92 хвилини), поступившись китаянці Джіао Ченґ.

«Бронза» – за мексиканкою Патрісією Валле, четверте місце посіла наша Ольга Свідерська.

Трохи згодом Україна завоювала 30-те «золото», а відзначилась у запливі на 50 метрів вільним стилем (клас S13) Анна Стеценко, встановивши паралімпійський рекорд. Час української плавчині – 27,34 секунди.

Крім того, вона побила рекорд світу, що тримався 20 років – його встановили ще в 1996 року. На другій і третій позиціях розмістились представниці Узбекистану.

Останнє золото дня вибороли Олександр Комаров, Максим Кріпак, Богдан Гриненко та Денис Дубров під час естафети 4х100 м вільним стилем. Вони ж встановили ще один паралімпійський рекорд (3:48.11) і лише однієї сотої не вистачило до рекорду світу.

Підсумок середи: 4 золотих, 2 срібні та 3 бронзові нагороди в сьомий день у Ріо.

Загалом Україна поклала у скарбничку 81 медаль: 31 золоту, 23 срібні та 27 бронзових. У медальному заліку наші паралімпійці розташувались на третьому місці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ