Паралімпіада в Ріо: Українці встановили чотири світових рекорди

Легкоатлет Ігор Цвєтов завоював 50-у медаль для України на Паралімпіаді в Бразилії
Легкоатлет Ігор Цвєтов завоював золоту медаль на Паралімпіаді в Бразилії

П’ятий день Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро приніс українцям ще 12 нагород. Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет у Facebook.

Два золота у фехтуванні на шаблі на візках виграли українці Антон Дацко та Андрій Демчук.

Золоту медаль виборов із паралімпійським рекордом Ігор Цвєтов, покращивши своє попереднє досягнення на дистанції в бігу на 200 метрів, друге місце на цій же дистанції у Ботурчук Оксани (23.65).

Оксана Ботурчук

Бронзу виборов Роман Павлик у стрибку в довжину з результатом 5.61 та особистим рекордом.

Ольга Свідерська встановила рекорд світу: дистанцію 150 м комплексним плаванням вона подолала за 2:54.14. Таким чином спортсменка перевершила попередній рекорд світу – 2:58.72.

Ще два рекорди у Дуброва Дениса – світовий та паралімпійський. Він проплив 100 метрів батерфляєм за 55.29 зранку, за 54.71 – увечері. На цій же дистанції срібло виборов Максим Кріпак.

Марина Піддубна стала третьою на дистанції 50 метрів вільним стилем (31.23). На 50 метрів батерфляєм срібло здобув Євген Богодайко.

Ще три срібні медалі на своїх дистанціях здобули Ярослав Денисенко, Ганна Стеценко та Ольга Свідерська.

Таким чином, 12 вересня українці встановили 4 рекорди світу, 1 рекорд Європи та 3 паралімпійські рекорди.

У загальнокомандному заліку збірна України з 61 нагородою утримує третю позицію.

Перше місце у команди Китаю (50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових нагород), друге – у Великої Британії (28 золотих, 16 срібних та 19 бронзових нагород). Команда США йде четвертою (16-17-13).