Збірну Росії не допустили до Паралімпійських ігор в Ріо
Збірну Росії не допустили до Паралімпійських ігор у Ріо

Спортивний арбітражний суд в Лозанні відхилив апеляцію Паралімпійського комітету Росії щодо участі в Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Таким чином, російські спортсмени не виступатимуть на Паралімпійських іграх у Бразилії.

7 серпня глава Міжнародного паралімпійського комітету Філіп Крейвен оголосив, що комітет ухвалив одноголосне рішення про усунення російських спортсменів від Паралімпійських ігор – 2016 і позбавлення членства Паралімпійського комітету Росії.

«Рада IPC винесла одноголосне рішення: ПКР не може нині забезпечити повне наслідування антидопінгового кодексу, і в результаті цього ми вирішили усунути ПКР негайно.  Це означає, що ПКР втрачає усі привілеї членства в IPC. Це означає, що атлети РФ не можуть брати участь в наших змаганнях, Росія не зможе виставити атлетів на Паралімпіаді в Ріо», – сказав тоді Крейвен.

Нагадаємо, що Незалежна комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) 18 липня в Торонто за підсумками власного розслідування заявила, що в Росії діяла керована державою система із застосування допінгу. У доповіді йшлося про 35 зниклих позитивних проб в паралімпійському спорті в період між 2012 і 2015 роками.

Пізніше IPC оголосив, що доповідь Макларена може спричинити санкції щодо Паралімпійського комітету Росії на час проведення Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Паралімпійські ігри-2016 пройдуть в Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня.

Нагадаємо, що склад збірної України на цих змаганнях нараховуватиме 155 атлетів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ