Парасюк
ГПУ викликає Парасюка на допит 26 листопада

Генеральна прокуратура України (ГПУ) викликає на допит народного депутата України Володимира Парасюка 26 листопада. Про це сказав помічник генерального прокурора Владислав Куценко, передає РБК-Україна.

Він зазначив, що Парасюка викликають на допит як свідка. Допит призначено на 10.00. «Ми офіційно повідомляємо пана Парасюка і запрошуємо його, крім того, що ми парламенту надсилаємо повістку і користуючись тим, що ми перед камерами, запрошуємо народного депутата Парасюка з’явитися 26 листопада 2015 року о 10.00 в кабінеті 307 управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ за адресою: місто Київ, вул. Кловський узвіз, 36/1, для участі у проведенні процесуальних дій у кримінальному провадженні від 04.11.2015 року для допиту як свідка», – сказав він. Куценко наголосив, відповідні документи про виклик на допит буде передано до Верховної Ради України.

У свою чергу, Парасюк заявив, що не вибачатиметься перед генералом СБУ Василем Пісним, якого він ударив на засіданні Антикорупційного комітету. «По останній справі, яка стосується Василя Пісного, не буду казати хто, але вже дзвонили і казали: давайте все замнемо. Я сказав, що у нас є слідство, і нехай воно визначається. Мені запропонували, щоб я вибачився. Але я перед корупціонерами вибачатися не буду. Хочу тільки вибачитись перед суспільством, можливо, я якось неправильно повівся, а перед ним (Пісним, – ред.) я не буду вибачатись», – сказав Парасюк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 листопада, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції позафракційний народний депутат Володимир Парасюк вдарив ногою заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. У СБУ заявили, що стосовно Парасюка порушено кримінальне провадження за насильство стосовно працівника правоохоронного органу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ