Парасюк
Щодо Парасюка порушили кримінальне провадження

Щодо народного депутата України Володимира Парасюка відкрито кримінальне провадження за насильство щодо працівника правоохоронного органу. Про це 19 листопада повідомила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, заступник начальника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василь Пісний звернувся із заявою до Генеральної прокуратури щодо нанесення йому тілесних ушкоджень під час виконання службових обов’язків. «Відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України», – зазначила вона. Водночас речниця наголосила, що «управління внутрішньої безпеки СБУ ретельно перевірить озвучену сьогодні на засіданні парламентського комітету інформацію щодо Пісного». Про результати перевірки СБУ обов’язково повідомить громадськість, запевнила Гітлянська.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 листопада, на засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову Пісного. За словами Парасюка, на попередній посаді Пісний займався «кришуванням» (до призначення в СБУ він очолював Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України). Крім того, Парасюк стверджував, що статки Пісного не відповідають його доходам. Також він наголосив, що вимагає звільнення Пісного з СБУ. Пісний відкинув всі звинувачення, а насамкінець заявив, що зробив для Революції Гідності набагато більше, ніж Парасюк. Після цих слів депутат зірвався з місця і вдарив Пісного ногою в голову.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ