Санкції
У документі вказано, що запровадження санкцій ЄС суперечить нормам міжнародного права

Депутат парламенту Бельгії Альдо Каркасі зареєстрував резолюцію про зняття санкцій Євросоюзу проти Росії, передає Європейська правда.

У документі вказано, що запровадження санкцій ЄС суперечить нормам міжнародного права, адже запровадження санкцій належить лише до компетенції Ради Безпеки ООН.

Також у резолюції вказується на те, що оскільки Москва «не є стороною конфлікту в Україні», то прив’язка зняття санкцій до виконання Росією умов Мінських угод суперечить логіці ЄС.

«У зв’язку з цим варто нагадати, що Москва не є учасником громадянської війни в Україні. Єдиним зобов’язанням РФ, що випливають з угоди «Мінськ-2» є тиск на «ЛНР» та «ДНР» з метою спонукати їх припинити збройні зіткнення. Виходячи з того, що після підписання «Мінська-2» режим перемир’я загалом підтримується, Росія вже в цілому виконала свої зобов’язання», – йдеться у запропонованому на розгляд депутатів документі.

Зазначимо, що «Народна партія», виходець із якої і є автором резолюції, не входить до переліку ключових політичних сил Бельгії. Каркасі є її єдиним представником у національному парламенті.

Читайте: Кіпрські комуністи просять скасувати санкції проти РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ