ВРУ
У Раді так і не домовилися щодо трьох «безвізових» законів

Верховна Рада 5 листопада має ухвалити 12 законів, необхідних для лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Найбільша боротьба очікується довкола трьох антикорупційних законів. Про це в своєму блозі на «Українській правді» повідомляє перший заступник Голови Верховної Ради Андрій Парубій.

«Це буде непростий день і непроста парламентська битва. По-перше, найбільша боротьба розгорнеться за три антикорупційні закони 2540а, 2541а, які передбачають удосконалення процедури накладення арешту на майно, набуте корупційним шляхом та розширення сфери застосування спеціальної конфіскації, а також створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (законопроект 3040)», – зазначив він. За словами Парубія, ухвалення цих законів – рішучий удар українського парламенту по темних корупційних схемах, які досі існують в Україні.

Зазначимо, президент Петро Порошенко закликав депутатів Верховної Ради з відповідальністю поставитися до розгляду у парламенті пакету законопроектів, від ухвалення якого залежить лібералізація візового режиму для України з боку Європейського Союзу. «У четвер у Верховній Раді – надзвичайно важливий день. Від коефіцієнту корисної дії, який продемонструють депутати, повною мірою залежить, чи отримають громадяни України можливість відвідувати країни Євросоюзу без віз вже у 2016 році», – зазначив голова держави у телевізійному зверненні.

Як відомо, 1 вересня фракція Радикальної партії вийшла зі складу парламентської коаліції. Фракція «Батьківщини» відмовляється голосувати в парламенті, поки не будуть проголосовані соціальні і тарифні закони. А фракція «Самопомочі» висунула ультиматум – не голосуватиме навіть за важливі рішення, якщо вони будуть ухвалюватися з порушенням регламенту Верховної Ради.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ