Гройсман
Гройсман заявив, що хоче зробити новий Кабінет міністрів урядом народної довіри

Верховна Рада України затвердила склад нового Кабінету міністрів, узгоджений на зборах коаліції та представлений новопризначеним прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом 14 квітня на ранковому пленарному засіданні парламенту.

Відповідну постанову (№ 4424) підтримали 239 народних депутатів.

Залишилася незаповненою лише посада міністра охорони здоров’я, оскільки кандидатура не була узгоджена під час консультацій.

Перед голосуванням Гройсман заявив, що хоче зробити новий Кабінет міністрів урядом народної довіри.

«Я вважаю, що ми повинні зробити все для того, щоби стати об’єднаними, напрацьовувати і ухвалювати ефективні рішення і забезпечити розвиток нашої держави. Я думаю, що цей Кабінет міністрів має шанс стати урядом народної довіри, справжніх професіоналів, ключовим показником ефективності якого буде зростання якості життя українців», – сказав Гройсман, виступаючи у Верховній Раді.

Він також наголосив, що основними завданнями свого уряду бачить вихід з політичної кризи, курс на євроінтеграцію, відновлення економічного зростання і прискорення курсу на реформи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голосування за призначення Гройсмана головою українського уряду розкритикував активіст ВО «Свобода» Олександр Аронець. За його словами, в Україні відбувся реванш поплічників Януковича, адже 39 регіоналів проголосували за нового прем’єра і це, на його думку, свідчить про фактичне створення широкої коаліції в парламенті.

У свою чергу, інший «свободівець»Андрій Іллєнко наголосив на тому, що парламент не почув жодного плану дій нового Кабміну. Тому незрозуміло, чим уряд Гройсмана відрізнятиметься від «уряду камікадзе» Яценюка.

Нагадаємо, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Зокрема від Блоку Петра Порошенка «за» проголосував 131 народний депутат, від «Народного фронту» – 75, від фракції Радикальної партії – 1, від групи «Відродження» – 23, від групи «Воля народу» – 16.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ