Таблетки
Газ може бути будівельним блоком хімічних сполук

Як відомо, метан належить до газів, які призводять до зміни клімату. Проте нещодавно вчені помітили нову властивість цього газу як будівельного блоку хімічних сполук. Про це повідомляє Tech Times.

Учені з’ясували, що метан можна застосувати для створення складніших молекул, як це роблять у фармацевтичних препаратах. Новий метод дозволяє оптимізувати властивості метану, уникнувши створенню парникового ефекту.

Наразі науковці з Пенсільванського університету експериментують з новими підходами до використання цього газу, окрім як лише спалювання.

Парниковий газ поглинає теплове випромінювання поверхні Землі і хмар (інфрачервона радіація) і відбиває його назад до Землі.

До основних парникових газів в атмосфері належать також пари води (H2O), вуглекислий газ (CO2), закис азоту (N2O), метан (CH4), озон (O3), гексафторид сірки (SF6), гідрофторвуглець (ГФУ) і перфторвуглероди (ПФУ).

В останньому звіті Робочої групи МГЕЗК констатують, що найбільше нищить клімат Землі саме вуглекислий газ, за ним ідуть метан, галоїдвуглероди і закис азоту.

Читайте: Про спорт можна забути – канадські вчені створили піґулки, які замінять тренування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ