Донецькі терористи відродили комсомол
Донецькі терористи відродили комсомол

У Донецьку бойовики провели установчий з’їзд «Ленінського комуністичного союзу молоді» самопроголошеної «Донецької Народної Республіки». Про це в понеділок, 8 червня, повідомляє прес-служба «уряду ДНР».

«Пропозицію щодо створення комсомолу було висловлено молоддю ще півроку тому. Після цього утворилася ініціативна група з різних міст Донецької Народної Республіки. Сьогодні її представники та інші люди, які мають досвід комсомольської роботи, зібралися, щоби заснувати суспільно-політичну організацію», – цитує прес-служба так званого «депутата народної ради ДНР» Бориса Литвинова.

Крім цього, він додав, що метою відтвореної організації буде розвиток молоді. «Найближчим часом ми збираємося зареєструвати нашу організацію», – зазначив, у свою чергу, «перший секретар» ЛКСМ «ДНР» Олександр Костенко.

Варто зазначити, що Російський комуністичний союз молоді підтримав ідею відтворення комсомолу в «ДНР» і навіть надіслав бойовикам привітальний лист, який зачитали під час з’їзду.

Нагадаємо, на засіданні Верховна Рада України ухвалила внесений Кабінетом міністрів закон про засудження комуністичного й нацистського тоталітарних режимів, заборонила пропаганду їхньої символіки. За пропаганду символів режимів передбачене покарання у вигляді ув’язнення до п’яти років.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ