A woman studies the ballots during the parliamentary election in Tbilisi, Georgia, October 8, 2016. REUTERS/David Mdzinarishvili
8 жовтня в Грузії відбулися парламентські вибори

У парламенті Грузії буде представлено три політсили – «Грузинська мрія», «Єдиний національний рух» і проросійський «Альянс патріотів Грузії». За даними Центрвиборчкому, це результати підрахунку 99,9% голосів виборців, повідомляє Укрінформ.

Найбільше голосів виборців отримала владна партія «Грузинська мрія» – 48,6%, за нею – створений Міхеїлом Саакашвілі «Єдиний національний рух» – 27,14%.

Партія «Альянс патріотів Грузії» балансувала на межі, але таки отримала рівно 5% голосів виборців і зможе утворити фракцію з шістьох депутатів.

Щодо підсумків виборів за мажоритарною системою, то, за попередніми даними, в 50-53 одномандатних округах пройдуть другі тури. Ці вибори призначені на 2 листопада.

Тим часом лідери опозиційного «Єдиного національного руху» заявляють, що вибори були сфальсифіковані.  Один з лідерів ЄНР Ґіґа Бокерія заявив: на виборах не було вільного волевиявлення виборців, мали місце залякування, підкупи, погроми з метою збереження влади. За його словами,  після консультацій з регіонами, політичну боротьбу буде продовжено.

Нагадаємо, в Грузії 8 жовтня відбулися парламентські вибори. Громадяни Грузії обирали на чотири роки 150 депутатів – 77 за партійними списками і 73 одномандатників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ