Парубій
Аронець впевнений, що новопризначений спікер парламенту Андрій Парубій – людина Яценюка/Пашинського/Іванчука

«Оновлена» влада публічно бреше громадянам України. Це є беззаперечною ознакою диктатури, в якій звинувачували «Януковича і Ко» і боротьбу з якою пропагували у кожній промові чинні високопосадовці. Про це пише у своєму блозі громадський та політичний діяч, активіст Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Аронець.

За його словами новопризначений спікер парламенту Андрій Парубій – «людина Яценюка/Пашинського/Іванчука». І вже в перші дні на посаді він продемонстрував грубе порушення норм регламенту Верховної Ради.

По-перше, він дозволив кнопкодавство. А, по-друге, публічно збрехав щодо наявності коаліції.

18 квітня Парубій заявив, що коаліція існує, до неї входять 230 нардепів, зокрема, і позафракційні, такі як Гопко і Пташник. Журналісти розшукали цей список позафракційних нардепів, яких влада зачисляє до парламентської більшості. Зі слів більшості учасників списку, їх туди включили поза їхною волею і вони дуже обурюються цьому факту, пише Аронець.

347f963907-130294891169626396382814282310507390221909oВраховуючи публічні заяви Парубія та нардепів, які стверджують, що вони не входять до коаліції, Аронець подав черговий запит до голови Верховної Ради.

Апарат ВРУ надав відповідь, яка прямо суперечить публічній заяві Парубія, де він заявив: «За тими документами, які мені подав апарат, на момент нашого голосування (за зміну уряду, – ред.) було 237 членів коаліції. Але в зв’язку з тим, що сім депутатів склали повноваження відразу після обрання в уряд, зараз 230 членів коаліції і, якщо у нас буде вимога, щоб назвати їх поіменно, я попрошу у апарату необхідні документи і я ці документи публічно покажу».

запитВодночас, апарат пише, що списки членів коаліції не надходили до них. Самі народні депутати, які входять чи входили в коаліцію, кажуть, що жодних особистих підписів під коаліційною угодою вони не ставили.

Таким чином, враховуючи голосування за уряд Гройсмана, не можна казати, що коаліції не існує. Неформально вона є – це БПП+НФ+регіонали, пише Аронець.

«Конституція України вимагає сформувати коаліцію. Якщо вона є у складі БПП+НФ+регіонали – треба це офіційно визнати. Якщо її немає – тоді потрібно це теж офіційно визнати, а не тримати українців за бидло, якому можна годувати будь-яку брехню», – резюмує «свободівець».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Зокрема від Блоку Петра Порошенка «за» проголосував 131 народний депутат, від «Народного фронту» – 75, від фракції Радикальної партії – 1, від групи «Відродження» – 23, від групи «Воля народу» – 16.

Читайте: «Ширка» у парламенті забезпечила реванш «регіоналів» – Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ