Парубій
Парубій каже, що відбудував хату в селі

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій пояснив, звідки в його декларації з’явився будинок у 32 квадратних метри, пише Українська правда.

На ремарку журналіста, чи не загубився нуль із квадратури будинку, Парубій зазначив: «Ні, це дійсно такий метраж старої сільської бойківської хати, яку я відбудував».

Він пояснив, що з тринадцяти років працював в археологічний експедиції в Сколівському районі на Львівщині.

1f8604f-parubiy2«І біля хати, де ми жили експедицією, була напіврозвалена хатинка. Ще в 90-ті роки мені запропонували купити цю хату і одинадцять соток біля неї всього за триста гривень. У нас завжди була мрія цю хатинку відбудувати. І всі ці роки ми потихеньку її відновлювали», – розповів Парубій.

За словами спікера, житлової площі там 15 метрів, а у цілому 32 квадратні метри.

«Спочатку ми там зробили для донечки хату на пеньку. Це було шість квадратних метрів, такий собі великий намет. Ми там зупинялись на ночівлю. Пам’ятаю, як селяни ходили і показували іншим «депутатську хату», – розповів Парубій.

Він зазначив, що не володіє іншою нерухомістю і прокоментував чутки про зворотнє:

«Я вже чув про сім своїх хат. Це повний абсурд. Якщо у когось з’явиться інформація про таку хату – повідомте, щоби ми разом могли поїхати і подивитися. Хотів би дуже її побачити», – сказав Парубій.

Нагадаємо, Парубій задекларував 170 тис. 136 грн. доходів за 2014 рік, а також він зазначив, що має у власності земельну ділянку, квартиру і машину Suzuki SX-4.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ