Андрій Парубій
Андрій Парубій

Верховна Рада України підтримала призначення першого заступника голови ВР Андрія Парубія на посаду голови парламенту. За це рішення проголосували 284 народних депутата з 359, зареєстрованих у сесійній залі.

Від Блоку Петра Порошенка за Парубія проголосували 136 депутатів, від «Народного фронту» – 78, від «Самопомочі» – 19, від Радикальної партії – 20, від «Батьківщини» – 14.

Водночас представники «Опозиційного блоку» і груп «Відродження» та «Воля народу» не дали жодного голосу за призначення Андрія Парубія.

Парубій заявив, що парламент залишиться ключовим центром ухвалення рішень в державі. За його словами, обрання головою Верховної Ради для нього є великою честю та відповідальністю.

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Крім того, Верховна Рада призначила першим заступником спікера депутата фракції Блок Петра Порошенка Ірину Геращенко. Таке рішення підтримали 260 народних депутатів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Також парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів, узгоджений на зборах коаліції, і представлений новопризначеним прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ