parubij
Усе нерухоме майно Голови ВР є у Львові

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій вказав у декларації про доходи два будинки та п’ять квартир, водночас мешкає в орендованому готельному номері, за що отримує компенсацію з держбюджету, передає Знай.

Дані про це містяться у відповідному документі в Єдиному державному реєстрі декларацій. Зазначається, що все нерухоме майно Парубія розташоване у Львові, однак голова ВР вказав, що не є власником ані будинків, ані квартир. Маєтки належать дружині чиновника, а одна із квартир – виконавчому комітету міськради нардепів.

До декларації також внесений готельний номер площею у 50 кв. м., який для Парубія винаймає держава. Також спікер має дві автівки та грошові активи на суму 37 тисяч доларів.

Нагадаємо, 17 народних депутатів, які минулого року задекларували понад 1 мільйон гривень доходу, отримали компенсацію за оренду житла або винаймання готельного номера у Києві за липень 2016 року.

У цілому, у липні компенсацію отримали 168 народних депутатів. Таким чином, оренда житла для нардепів у липні обійшлась українцям у 2,5 млн. гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ