Лувр
Експонати з підвальних приміщень тимчасово перемістять на вищі поверхи

Паризький Лувр закривають для відвідувачів через повені. Керівництво закладу наголошує, що небезпеки для відвідувачів або співробітників музею немає, передає Корреспондент.

Зазначається, що у разі загрози, співробітники встигнуть перемістити певні колекції, що знаходяться у підвальних приміщеннях. Експонати тимчасово перемістять на вищі поверхи.

Окрім того, 2 червня закрився і оголосив про екстрений план із захисту творів мистецтва музей д’Орсе на лівому березі Сени.

BN-OG810_fflood_J_20160601110307Рівень води в річці в четвер досяг 5,08 м через проливні дощі. Через паводок оголошено «помаранчевий» рівень загрози.

У результаті повеней по всьому регіону Іль-де-Франс порушена робота громадського транспорту, зокрема регіональних поїздів.

Парижани помітили, що вода вже дійшла до ніг зуава на мосту Альма – статуї французького солдата, яка є своєрідним орієнтиром для містян.

Під час історичної повені 1910 року, заміри рівня води під час якої є критерієм порівняння вже понад 100 років, рівень води сягав плечей цієї статуї (8,62 м).

Читайте: У турецькій Анталії відкрився музей підводних скульптур

БЕЗ КОМЕНТАРІВ