Нардеп заявив, що носить зброю в разі необхідності

Народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський після допиту в прокуратурі 10 січня повідомив, що стріляв у чоловіка на Київщині з нагородної зброї, яку отримав 2014 року, передає Українська правда.

«Це нагородна зброя, яка була мені видана в березні 2014 року. Я був в.о. глави Адміністрації президента, я мав право на її носіння, я вмію нею користуватися. І я її видав в той же вечір працівникам правоохоронних органів», – сказав він.

Також він додав, що носить зброю для застосування в разі необхідності.

«В даному випадку у мене була така необхідність і я носив із собою зброю», – сказав Пашинський, додавши, що деталі розповів слідству.

Тим часом представник прокуратури Київської області Дмитро Чібісов повідомив, що у справі про інцидент зі стріляниною наразі немає підозрюваних.

«Поки підозру нікому не оголошували, поки всі учасники події – в одному статусі», – заявив він.

За його словами, наразі тривають слідчі дії з метою встановлення всіх деталей події. Початкова кваліфікація справи – стаття 296 «Хуліганство».

Як відомо, 31 грудня на Київщині нардеп Сергій Пашинський застосував зброю та поранив чоловіка в ногу. Наразі існують три версії подій – самого Пашинського, потерпілого В’ячеслава Хімікуса та його дружини, яка приїхала на місце події.

Кримінальне провадження за фактом застосування Пашинським вогнепальної зброї розслідує прокуратура Київської області.

Читайте: Пашинський збрехав у своїй версії стрілянини – ЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ