31 грудня на Київщині нардеп Пашинський застосував зброю та поранив чоловіка в ногу

Видання Обозреватель повідомляє, що нардеп від «Народного фронту» Сергій Пашинський збрехав, коли розповідав свою версію стрілянини.

Під час допиту лікар, який оперував постраждалого, підтвердив, що на місці перелому у пораненого уламки кістки зміщено вниз від таза. Це підтверджує, що депутат вистрілив згори в ногу потерпілого, а не з положення лежачи, як нардеп стверджував раніше.

Нардеп Сергій Пашинський під час стрілянини на Київщині застосував пістолет «Глок-19» з патронами 9 мм. Про це на брифінгу розповів прокурор Київської області Дмитро Чібісов.

Зброя нардепа зареєстрована. «На зброю був дозвіл. Її вилучили, вилучили саму зброю і патрони. Зараз направлений запит з метою офіційного підтвердження видачі цієї зброї», – додав прокурор.

На YouTube «112 каналу» також оприлюднили відео свідчень потерпілого.

Як відомо, 31 грудня на Київщині нардеп Пашинський застосував зброю та поранив чоловіка в ногу. Наразі існують три версії подій – самого Пашинського, потерпілого В’ячеслава Хімікуса та його дружини, яка приїхала на місце події.

Оприлюднено рентгенівський знімок простреленої ноги жертви. Зважаючи на положення вхідного і вихідного отворів від кулі, можна припустити, що куля йшла згори вниз.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ