Виробники «Real Cola» повністю скопіювали дизайн легендарної пляшки
Виробники «Real Cola» повністю скопіювали дизайн легендарної пляшки

У «Донецькій народній республіці» намагаються відмовитися від усього, що асоціюється з іноземним виробництвом та може фінансувати західні компанії. Так, палкий «патріотизм» призвів до максимального вилучення товарів, вироблених не у «Новоросії», натомість прилавки заповнюються «аналогами». Наприклад, у магазинах Горлівки тепер можна купити лише місцеву «Coca Cola», що називається  «Real Cola». Повідомляє «Преса України».

Дизайн пластикової пляшки з напоєм виконаний у класичному стилі культового американського напою. Шрифт напису, колірна гамма, форма пляшки, деталі етикетки – все ідентичне. Відрізніється пляшка місцевої «Коли» від справжньої лише назвою та  зображенням прапора «Новоросії» на етикетці. Виробники, очевидно, не переймаються, що повне, несанкціоноване копіювання дизайну напою цілком може бути розцінене його американським виробником як порушення авторських прав.

До речі, незважаючи на те, що «Real Cola» випущена на території «Новоросії», її вартість усе одно прирівнюється до вартості  справжньої «Coca Cola».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ