PayPal може прийти в Україну
Американська торгова палата підтримала запуск PayPal в Україні

Упливова бізнес-асоціація – Американська торгова палата (American Chamber of merce) – підтримала ідею виходу PayPal в Україну. Про це пише Ain.ua.

Голова асоціації Андрій Гундер звернувся з офіційним листом до НБУ та Мінекономіки, в якому просить Нацбанк усунути регуляторні бар’єри для виходу системи на ринок. У листі згадуються також й інші міжнародні системи, які через регуляторні обмеження поки не можуть працювати в нашій країні, зокрема, Apple Pay і Google Wallet.

Лист було складено за підсумками зустрічі 28 травня, в якій брали участь представники робочої групи, створеної для роботи над відкриттям PayPal, Департаменту платіжних систем НБУ та комітету American Chamber of Commerce. «Таким чином, зараз у НБУ є формальний лист від Американської Торгової Палати та підстава для запуску змін в роботу. М’яч тепер на боці НБУ», – зазначає ініціатор створення робочої групи з PayPal Ілля Кенігштейн.

У листі йдеться про те, що недоступність PayPal та інших подібних систем заважає дрібним експортерам з України працювати із західними ринками. «В Україні немає її повного функціоналу, а значить, для українських брендів відпадає цілий пласт клієнтів, які могли б замовити собі продукцію. Її присутність в країні для покупця – гарантія чесності продавця і безпеки», – йдеться в листі.

До слова, Американська торгова палата – це одна з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій серед бізнес-асоціацій, що діють в Україні. Вона працює з українською владою з питань, пов’язаних з поліпшенням бізнес-середовища в країні, а також – із залучення інвестицій в українську економіку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національний банк України і компанія Deloitte готують підґрунтя до приходу PayPal в Україну. Нагадаємо, система PayPal раніше припинила платіжні операції в окупованому Криму, проте, прес-служба компанії пообіцяла повернути всі кошти, які були на рахунках у кримчан.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ