Пиво з мізками
Пиво з мізками

У США випустять пиво, присвячене завершенню сезону серіалу «Ходячі мерці» (Walking Dead). До складу продукту, крім усього іншого, увійдуть також копчені козячі мізки. В якому вигляді мізки потраплять в пиво, не уточнюють, але вказано, що інгредієнт надає напою інтригуючих копчених ноток, передає Експрес.

Крім мізків, для виготовлення «зомбі»-пива також використають пшеницю, овес, ячмінь і журавлину. Коли саме пиво надійде в продаж, не повідомляється. Відомо, що сезон серіалу «Ходячі мерці» завершиться для американських глядачів 30 березня. Серіал показують з 2010 року. Зараз до завершення добігає четвертий сезон (на п’ятий сезон серіал вже продовжено).

В основу серіалу покладені однойменні комікси. Дія розгортається в США, де спалахнула епідемія, яка призвела до того, що мертві люди стали перетворюватися в зомбі. Герої, які все ще залишаються людьми, намагаються вижити в новій реальності.

Любителі фільмів жахів вважають, що одними з улюблених «ласощів» зомбі є… людські мізки. Попри те, що вважається, що зомбі через часткову смерть мозку не можуть розмовляти, іноді (наприклад, у коміксах) ходячих мерців змушують вимовляти слово «Мізки!», коли ті наближаються до жертви…

Читайте: У Новій Зеландії автомобілі заправляють… пивом!

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ