З 18 по 20 лютого у Києві вшанують пам’ять героїв Небесної Сотні
З 18 по 20 лютого у Києві вшанують пам’ять героїв Небесної Сотні

На честь Днів вшанування пам’яті Небесної Сотні у столиці відбудеться «Пелюсткова хода» – активісти з квітами пройдуть місцями, де загинули люди. Про це сказала художній керівник студентсько-викладацького об’єднання «Театр слова», передає  Укрінформ.

«Для «Пелюсткового ходу» ми роздамо пелюстки і обійдемо, кожен день 18, 19 і 20 лютого у нас розписаний маршрут, ті місця, де проливалася кров героїв…», – зазначила Холодна.

«О 19.00 четвер, п’ятниця і субота біля стели на Майдані Незалежності ми збираємося і починаємо з гімну України… Після цього хвилина пам’яті. Кожного дня ми називатимемо імена героїв, які загинули в цей день. Далі вільний мікрофон для всіх охочих. Важлива подія – це вистава, яку ми зробили власноруч «Україна – колиска Нового Людства»… Наприкінці ми підемо ходою з пелюстками, кожний з трьох запланованих днів – місця, де проливалася кров героїв».

Нагадаємо, що така акція вже проходила минулого року в ці дні. Також організатори проводять вшанування пам’яті загиблих 18 листопада – перший день виходу людей на мирний протест на Майдані Незалежності і 22 січня – в день загибелі людей.

Нагадаємо, під час Революції Переваги більше сотні людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні.

Пам’ятний День героїв Небесної сотні встановлено Указом Президента України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ