АТО загиблі
Пенсії сім’ям загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО не оподатковуватимуться

Пенсії сім’ям загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО не оподатковуватимуться. Про це сказав заступник глави АПУ Ростислав Павленко під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

Президент України підписав закон щодо внесення змін до оподаткування пенсій. Представник АПУ пояснив, яких категорій громадян стосується скасування оподаткування пенсійного забезпечення. Так, наразі оподатковуються пенсії чи довічне грошеве утримання, розмір яких перевищує три розміри мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 3 тис. 654 грн., тобто пенсії понад цей обсяг мали б оподатковуватися.

«Ухвалено рішення про те, що ціла низка категорій звільняється від оподаткування пенсій. Це особи, які мають статус ветерана війни, конкретніше це сім’ї загиблих чи зниклих безвісти військовослужбовців, членів партизанського руху під час Другої світової… Також не будуть оподатковуватися сім’ї осіб рядового й начальницького складу, які загинули чи померли внаслідок поранень, контузій чи каліцтва, одержаних під час проведення АТО. Зокрема, йдеться і про тих, хто служив в добровольчих батальйонах», – пояснив Павленко та додав, що, за інформацією Мінфіну відповідні витрати оцінюються у 317 млн. грн. на рік.

Закон набирає чинності з 1 вересня 2015 року.

Читайте: Парламентарі урізали пенсії працюючим пенсіонерам на 15%

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ